Sayfa 52/339 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 409 - 416 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. bir şirketin önünün açık olması ve büyümesi için diğer sektör şirketlerinden farklılaşması lazım...bu farklılığı oluşturmak için de güçlü bir ar-ge sinin olması ve bu argeden ortaya çıkan ürünleri yeni fabrikalarda üretmesi gerekiyor...bu üretimi yapabilmesi için de nakitinin olması gerekiyor...

bu şartların tümü cwene de mevcut...en son yeni ürünleri üretmesi için yeni yatırımlar için gerekli finansal kaynağı da halka arzdan elde etti...böylece büyümesi için gerekli tüm şartları sağladı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. europower de şu anda benzer bir süreci yaşıyor...yalnız europower şimdilik ! cwene kadar güzel bir bilanço yollayamadı...her iki şirket de arzdan gelecek nakiti en verimli şekilde kullanmaya çalışacaklar...europowerin de güzel yatırımları var...ileride en ucuzu ve en hızlı büyüyen şirket olma özelliğini de kazanabilir...ama şu anda cwene daha avantajlı (ucuzluğu ile prim yapmaması ile )...gelişmeleri izlemek gerek...sektör hisselerinin tümü de kat be kat büyüyecekler...önemli olan en uygun olanı vaktinde alabilmektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Şimdi herkes 130 gelince alırım modunda demi bekleyin
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    çok güzel bir bilgilendirme videosu...panel üretim kapasitesi yakın zamanda 3 gb ta çıkacak...hücre üretimi yapılacak..ki panelde en önemli olan şey hücre üretimidir..bunu kolay kolay kimse üretemiyor...buda bize büyümenin son hızla devam ettiğini , ar-ge nin iyi çalıştığını ve bu arge sonucu güzel ürünler ortaya çıktığını buda yeni yatırımlara zemin hazırladığını gösteriyor...tam da istediğimiz şeyler bunlar...

paylaşımın için ayrıca teşekürler dostum..

6.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Şimdi herkes 130 gelince alırım modunda demi bekleyin
    Borsada olmaz olmaz diye bir şey yokta teknikte yukarı gideceğim diyor sanki,bu günlerde iş ilişkili haberlerde artabilir.ytd.

7. Doğru dıyersın
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 52/339 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •