Sayfa 181/339 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bu haberle eksiden artıya dönmüş olabilir

2. 165 in üzerine çıkabilse çok iyi olur...cuma günü biz daha fazla düşmüştük..bu gün telafi edilirse güzel...en azından tepki sürecine girmesi iyi olacak...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Ekonomim'den Şeref Oğuz 'un yazısı.

https://www.ekonomim.com/kose-yazisi...r-neden/697694

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    ey Romalilar, niye kimse bizey yazmiyor ?

boyle kan banyosu bir gunde , CW nasil oluyorda %2 cikiyor
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. ıkı gundur halkbanktan malı alan bırılerı var kım acep bunlar,hafta sonu şirkete yapılan ziyarettekı foncular mı ???
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku

Sığ tahta. Çok prim de yapmadı. Satarlarsa alıcı gelir malı kaptırırlar..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku

bu gün salı iş yerinde en yoğun olduğum günlerden biri..daha yeni foruma bakabildim.... sabah cwene 167 e kadar da güzel bir atak yaptı ama ardından endeks sert düşünce oda geriledi..kwon dostumun dediği gibi hafta sonu şirket tanıtımının etkisi olabilir....şirkette güzel potansiyel görmüş birileri alıma geçmiş olabilir...bu kötü günde bile dik durması güzel...umulur ki son zirvesini aşarak yeni bir çıkış dalgasına girer...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ıkı gundur halkbanktan malı alan bırılerı var kım acep bunlar,hafta sonu şirkete yapılan ziyarettekı foncular mı ???
    yarın bakalım virman halkta mı kalacak.. umarım öyle birşeydir. güzel destek attılar.. satanlarda buraları korursak tekrar gelirse süper olur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 181/339 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •