Sayfa 202/445 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1. 6,30 vedalaştım usta saaol

2. 6,31 e bölmüştüm oda gitti

3.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Viop açılış %0.20 ile cılız bir başlangıç oldu zira bankalarda özellıkle halk halay bası ile %4.5lara yaklasan satışlar...

Bugün için takıp rakamım 90.49X bist gün içinde bu rakamın üzerinde kalıp destek yaparak 91.88X e kadar depmeli...

Garanda özelikle 717--724 eşiği geçilmesi gerek assolist yine öncülük etsin..

Takıp rakamı altında kalırsak stress devam

Viop anlık kaç bu arada??
    Artık gözler garanda dostlar.... Garan 7.17... Dikenli bölgeye girmek üzere. İşte buraya dikkat kesılıyoruz...

7.17---7.24 eşiğinde zorlanacağını düşünüyorum eğer bu eşiği hacimli geçerse assolist bistede öncü olur!!!!!

Hulkiye 6.32 yanıyorrrr yanıyorrrrr alev alevvvvvvv

4.  Alıntı Originally Posted by miro Yazıyı Oku
    6,31 e bölmüştüm oda gitti
    Yav yemınle böyle güzel mesajları görünce kendım kazanmıs gıbı mutlu oluyorum...

Sabahtan beri sadece 2kısı yazdı ulan bız burada mıçımızı yırttık o kadar iddalı cümleler yazdık..

Kımseden gık çıkmayınca kendım çalıp kendım oynamıs gıbı oluyorum....

Elhamdiliüllah bugünde ekmeğimizi taştan cıkartık 6.14 gördü korkamdık malı kaptırmadık 6.32 ye kadar 18 kademe

daha ne olsun...

5. aselsana da gelsen olmazmı ustam oranın hedefleri nedir..

6.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Yav yemınle böyle güzel mesajları görünce kendım kazanmıs gıbı mutlu oluyorum...

Sabahtan beri sadece 2kısı yazdı ulan bız burada mıçımızı yırttık o kadar iddalı cümleler yazdık..

Elhamdiliüllah bugünde ekmeğimizi taştan cıkartık 6.14 gördü korkamdık malı kaptırmadık 6.32 ye kadar 18 kademe

daha ne olsun...
    Abi gördükte vestel ve arcelikteydim. Sonra tavhl aldim. Çok şükür hepsi kazandırdı. Tebrikler. Bol kazanç

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Nakit yok ki alalım Sadıktan kardeş.Sadece zarardan kâr ettik diye seviniyoruz.Takdirlerimiz daimdir.Selamlar...

Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku

daha ne olsun...
    6.27 nin üstünde kalıcı olursa 6.49 olur mu bugün

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 202/445 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •