Sayfa 299/445 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

1. Herkese günaydın bol kazançlı bir gün olsun. Ekdesk güne hafif alıcılı başlayacakmış

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    eyvallah ağam tam olarak oralara değmeyebilirde oralara yaklaşırsa bencede gldtr bu sefer kaçırmayalım...

ayrıca bu gldtr bence dolardan çok daha avantajlı hatta kardan %10 stopaj alsalar bile gene avantajlı çünkü neden dersen mesela dolarda çok sert hareket olduğu zamanlar aradaki alış-satış farkını çok açıyorlar mesela dolar alış 5,70 ise dolar satış 6,10 diyor arada tam 40 kuruş oluyor ama gldtr de böyle bir sorun yok 2-3 kuruş oynuyor hareket olsa bile o yüzden kesinlikle dolar yerine gldtr
    Bankaların işlem saatlerinde Ingbank ve Denizbank dolar alım satım farkı 5kr. İşlem saatleri dışında ve cumartesi - pazar 30-50kr. arası fark var.

3. günaydın kolay gelsin ağalar
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4. endeks 5 dakka....

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

5.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    1,ve 3 nolu tepelerden gelen trendin altına inmeseymiş iyiymiş ama 5 nolu yükselen çalışıp yukarı dönerse neden olmasın...

benim taraftanda böyle görünüyor ana bir düşen trend içinde düşene doğru giden yeşil yükselen bir trend ..

ana düşen 17,22 iken yeşil yükselen 17,10 kopuş noktaları oralar olur..

[IMG][/IMG]
    Dün 15,74 maliyet koymuştum iyi gitti :D sabah sabah bayram ettirdi

Seninkini izlemedeyim. iyi kar açıkladı neden böyle oldu. ne bekliyor bu.

6. GARAN 5 DAKKA...

[IMG][/IMG]

7.  Alıntı Originally Posted by C.SAK Yazıyı Oku
    Dün 15,74 maliyet koymuştum iyi gitti :D sabah sabah bayram ettirdi

Seninkini izlemedeyim. iyi kar açıkladı neden böyle oldu. ne bekliyor bu.
    iyi kar açıklayarak yanlış yaptı....

ttkom gibi zarar açıklamalıydı

Sayfa 299/445 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •