Sayfa 102/445 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3558 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Karınca.....kararınca....!!! analiz...!!! temel teknik beklenti ...!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by barbaros_ Yazıyı Oku
    biz ne güne duruyoruz
    Eline sağlık dostum.... gündüzleri yoğun çalışıyorum bakamıyorum....

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. 2.turuda aselsanda tamamladık..

don kişot yoluna devam ediyor...

ytd...ytd...

3. BIM, 19/10/2018 kapanışına göre 79.45 TL den işlem görmektedir. 3. Çeyrek 2018 döneminde fiyat artışlarıyla birlikte stok karı nedeniyle piyasa kar beklentisi olan 311 milyon TL üzerinde sonuçlar açıklanmasını beklemekteyiz.
    Bim için satış büyümesinde şirketin yeni şube açılışları ve şube bazında ortalama verimlilik artışı dikkate alınarak satış hacmi tahmin edilmiştir. Şirketin enflasyon üzerinde güçlü büyüme oranları ile performans göstermekte olup 2 ayrı değerleme yöntemi uygulanmıştır. Bunlar indirgenmiş nakit akımları yöntemi ve benzer rakip şirketlere göre piyasa çarpanı karşılaştırma yöntemidir. . Bu iki değerleme yöntemine %50'şer ağırlık verilmiş olup, olması gereken ortalama fiyatı.. .. Raporun fiyat değerleme kısmı için.. http://www.alanyatirim.com.tr/rapor/

4. gözüme thy...ilişiyor 14,83...orası olmasa hemen dalacam.. 17 ler var gene.

ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yaw trkcm a bakan yok..
    Alacağınız olsun..napalim yani illa bunada bir bakın mi diyelim ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    saatlikte düşen kanal böyle

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

6. Bugün sessizlik hakim. Ne dersiniz dostlar garan veya hulka bu seviyelerden dalınır mi saatlik günlük nasıldır. Nakitte pusuda bekliyoruz

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu trkcm haftalık...

ta çıkışın başladığı 2015 yılından fibo çektim harizan ayında gene bir düşüş yaşamış trakya fibo %38 desteğinden dönmüş yeni zirve yapmış umarım yine tekrarlar yeni zirve yapar dostum...

yani kötü durumda 3,39-3,44 çok önemli destek oradan dönmesi gerekir bolingerin dibide 3,59

özetlersek kötü durumda 3,40 la 3,60 aralığından yukarı dönmesi gerekir

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    bu trkcm haftalık...

ta çıkışın başladığı 2015 yılından fibo çektim harizan ayında gene bir düşüş yaşamış trakya fibo %38 desteğinden dönmüş yeni zirve yapmış umarım yine tekrarlar yeni zirve yapar dostum...

yani kötü durumda 3,39-3,44 çok önemli destek oradan dönmesi gerekir bolingerin dibide 3,59

özetlersek kötü durumda 3,40 la 3,60 aralığından yukarı dönmesi gerekir

[IMG][/IMG]
    adem bide kozaa ya bakçakmısın belalıma

Sayfa 102/445 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •