Sayfa 51/313 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2499 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    2021'de de yılda 1 milyar yapar mıyız diyorduk... 3 milyar nerede ise tek çeyrek!
    Elinde işmen olmayanlar bu başlıkta yazmasın lütfen. Reca ediyorum, herkes kendi çöplüğüne

2.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Yeni nicki hiç belli olmuyor benim de selamımı söyle
    Neymiş neymiş, hemen ret listeme ekleyeyim.

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sizin adınıza çok mutluyum o ayrı tabii, nazar değmesin...

Malum kişi ... Istersen selamını iletirim, uğrar bugün Ereğli'ye....

İyi dileklerin için teşekkürler fadoramca uzun zaman oldu ben buradayım temettü yatırımcısı olarak bulunuyorum tabi burada işler beklediğimden çok daha hızlı büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Ereğli de bir süre sonra mutlaka toparlayacaktır malum demir-çelik, petrokimya döngüsel sektörler, her sektörde inişler çıkışlar oluyor ancak bu sektörlerde çok dramatik oluyor bekleyeyim işler toparlar diyorsun ancak bu süreçte zaman da akıp geçiyor o yüzden bu sektörlerde zamanlama çok önemli biraz kahin olmak gerekiyor. Bu sebeple tek hisse yapmak (hele bu sektörde) biraz risk taşıyor 3-5 hisseden oluşan bir portföy daha makul diye düşünüyorum. Malum kişiye gelince gölge etmesin yeter selamlar bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Neymiş neymiş, hemen ret listeme ekleyeyim.
    Çok yazmıyor eski sisteme dönerse sararım yine eklersin abi

5.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Çok yazmıyor eski sisteme dönerse sararım yine eklersin abi
    Tamamdır. Takipteyim

6.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    İyi dileklerin için teşekkürler fadoramca uzun zaman oldu ben buradayım temettü yatırımcısı olarak bulunuyorum tabi burada işler beklediğimden çok daha hızlı büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Ereğli de bir süre sonra mutlaka toparlayacaktır malum demir-çelik, petrokimya döngüsel sektörler, her sektörde inişler çıkışlar oluyor ancak bu sektörlerde çok dramatik oluyor bekleyeyim işler toparlar diyorsun ancak bu süreçte zaman da akıp geçiyor o yüzden bu sektörlerde zamanlama çok önemli biraz kahin olmak gerekiyor. Bu sebeple tek hisse yapmak (hele bu sektörde) biraz risk taşıyor 3-5 hisseden oluşan bir portföy daha makul diye düşünüyorum. Malum kişiye gelince gölge etmesin yeter selamlar bol kazançlar.
    Sağolasın, bol kazançlar sana da... Döneyim sayfama, istenmediğim yerde kalmam...

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sağolasın, bol kazançlar sana da... Döneyim sayfama, istenmediğim yerde kalmam...
    Hahahaha... Alem adamsın, sayfana dön çabuk

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Hahahaha... Alem adamsın, sayfana dön çabuk
    Döndüm, sen de yazmazsan sevinirim. Daha da uğramam 3. çeyreğe kadar!

Sayfa 51/313 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •