Sayfa 501/1003 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu seviyelerden borsaya yabancı gelir mi acaba? Gerçi seçim sonrası YP 26'dan 28e çıktı şimdilerde ama TL bazlı olsa bile endeks zirvelerde... Bir de kur problemi var...
    Ha sisteme para yatırmışsın.!!
    Akp ye oy vermekle eş anlamlı.!!!
    Anlayana.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Bu seçim işi olsa bir türlü olmasa bir türlü.

Daha iyi, adil , toplam kaliteyi arttıracak bir yöntem bulunmalı.

Bilgisayarlar yönetse; Onun da yazılımını programcı kendine yontar.
    ben çözümümü daha önce yazmıştım, topluma ve yaşama verdiğin katkının bir katsayısı olacak ve seçimde çarpan olarak sandığa doğrudan yansıyacak. ödediğin gelir vergisinin bir çarpanı olacak, okuduğun okulun ve yüksek okulsa dünya sıralamasındaki yerinin çarpanı olacak. yoksa hükümet her yandaşını üniversite mezunu yapar. daha bir çok kriter ekleyip bunları değiştirilemez ve üstünde fazla hilekarlık yapılmaz şekilde düzenledin mi bazıları demokratik bulmasa da daha adil olabilir. ali koçun oyu bölgesinde 500 olarak sayılacaksa, lise mezunu bir devlet memurunun 5 sayılacak mesela tabii tamamen elektronik sisteme geçilmeli ki kimin nereye oy kullandığı belli olmasın..

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu seviyelerden borsaya yabancı gelir mi acaba? Gerçi seçim sonrası YP 26'dan 28e çıktı şimdilerde ama TL bazlı olsa bile endeks zirvelerde... Bir de kur problemi var...
    Resesyon var. Avrupa'da çarklar yavaşladı. Bizde de yavaşlayacak. Şu an tüm para çin ve abd'ye kayıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Geçen şu mesajı atmıştım..annemin durumu ağırlaşınca düzgün bir hasta bakım evi buldum özel ilgilenecekler..
    Yatışı yaptım.odasına eşyaları çıkarırken merdiveni yeni yıkamışlar düştüm..
    Omzum çıktı.operasyon geçirdim.yeni ebe geldim..bir insan bu kadar mı sınanır çok merak ediyorum..
    giremiyorum ne zamandır ..geçmişe dönük okuyordum msj ı gördüm ..bir an kendimi gördüm..benim de annem yatalak...biz iki kardeşiz allahtan bizde ben iliglenemem sorunu yok...hem alzhiemer hem yatalak annem..kendi evinde kalıyor.. gece ayrı gündüz ayrı bakıcısı var..iki kardeş ilgileniyoruz ..ama bize 25-30 bin tl ye maloluyor ..bizim şansımız biz birde iki kardeş ortak aynı işi yapıyoruz..o yüzden ben bakamam kavgası yok bizde..ama bakıcıların kaprisleri..birbirleri ile olan çekişmeleri vs ..işlerin stresi ve yogunlugu derken.. geçen hafta 2. kez kalp krizi geçirdim ..anjyo oldum ..bir stand taktılar.. dr diyor stres olma..gelde olma ...anneme vasi çıkartmamız lazım..saglık raporu çıkartacagız...hastaneye gittik her doktor içinayrı randevu gerekiyor..dr a diyorsun yaa bak hasta yatalak...her seferinde bu kadını hastaneye getirmesi çok zor ve eziyetli hastaya da eziyet.. bir imza atıver ..iki tanesi ok verdi ..diger 3 dr yok randevusuz bakmıyoruz diyor...neyse parça parça halletik sayılır.. pazartesi göz için randevu aldık.. ama kardiyoloji..randevu bılamıyoruz..dr a ögle arasında yine rica edecegiz ama gecen 3 denememizde adam red etti .aslında kardiyoloji ile işimiz yoktu.. ama dahiliyeci kardiyolojie görsün dedi diye oraya not yazdı ..göstermek zorundaymışız şimdi...valla bıktım artık.. bir yandan ben iş yapamaz oldu...bu sefer de hem annemin hemde dükkanın bütün işleri abimin üzerine biniyor.. bu sefer de ona bir şey olacak ...

Şimşek: (Bankacılarla toplantı) Bu istişari bir toplantı, Türkiye ekonomisini ve bankacılık sektörünü konuştuk-MATRİKS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bir aya yakın zaman geçti seçimden ekonomi bakanı belli MB başkanı belli sorunlar belli ve hiç bir adım daha atılmadı. Böyle olunca aklıma RTE ile faiz kur kkm pazarlığı geliyor. İlk faiz toplantısında faizin %20 üst sınır ve kkm nin sonlanacağini o gün kurda bir miktar devalüe olacağını düşünüyorum. faiz %20 üstü olmaz, kur 25-30 bandında olur gibi.

Sayfa 501/1003 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •