Sayfa 783/1003 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Durduracaklar illa ekonomiyi.
    Otur evinde.
    https://www.youtube.com/results?sear...%C4%9Fun+yerde
    Heikenashi.

2. Bu Finansbank aklı sıra her alışverişi üç beş taksit yaptı kendi kendine. Ve gelecek ayları gözükmüyordu az önce exele aktardım iki kredi kartı taksitlerini fiziken iflas etmiş durumdayım. İkinci plana geçecem o durumda temerrüde düşmeden çekebildigim krediyi çekip hiç birini ödememek. Ömür boyu 1/3 ünü alırlar.

3. Seçimden önce ikna ettiğim engelli biri vardı Antepli o ara verem oldu hastaneye gidecek ambulans bulamadı belediye oy karşılığı ambulans verdi buda akp ye verdi. Bugün ağlıyor bittik yandık diye. Bende hıncımı ondan alıyorum beter ol diye sürekli küfrediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu Finansbank aklı sıra her alışverişi üç beş taksit yaptı kendi kendine. Ve gelecek ayları gözükmüyordu az önce exele aktardım iki kredi kartı taksitlerini fiziken iflas etmiş durumdayım. İkinci plana geçecem o durumda temerrüde düşmeden çekebildigim krediyi çekip hiç birini ödememek. Ömür boyu 1/3 ünü alırlar.
    Benim son plan da o abi. Hep biz mi tutacağız birazda onlar tutsun

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    neden benzin mazot 2 usd olmak zorunda?
    abd 1 dolar ortalama civarında

Bize düşük maaş pahalı mal ve hizmet artı vergi kakalıyorlar.

çay kaşığıyla verip kürekle alma buna denir.

Burada kazanıp abd de daha ucuza yaşamak mantıklı.

Burada 1 araba fiyatına orada 3 araba almak.

Vergi Cehennemi yapıldı ÜLKE

Besliyemiyoruz milyonluk tarikat ve cemaatleri.

1TL lik Yüz numara bile kaça çıktı.

2011 de kilosu 30krş luk karpuz olmuş kilo 9 TL.

Akaryakıt ve geçiş ücretleri bunların maliyetini artıracak TL bazlı.

Üretimde yok hiç bir konuda.Gıda da
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yerel seçim öncesi memti kovalarlar, fiyatlarda az indirime giderler, bakın erdoğan yönetimi eline aldı şeytan memetti derler, chp de bu kafayla devam ederse muhtemelen elinde bi kaç belediye kalır onlarda adaya dayalı. İst gitti zaten.
    Ama iyi bikiyorlar hepimizi, son dgaz zammı herkese eşit girecek hemde her sektörde.
    Another day in paradise

7. NEDEN FAKIRIZ? Tasarruf yapmayi, tasarruf ettigimiz para ile borcsuz yatirim yapmayi bilmiyoruz. Ahlak bozuldugu icin haketmedigimiz luksu tukettik tuketiyoruz. Borclanip borclanip tuketiyoruz.

--------------------------

Iphone ciktiginda onu alacagina o gun Apple hissesi alsaydin bugun 1 milyon dolar paran olurdu.

Benim 4 bin lira degerinde cep telefonum var. Bana is yapan asgari ucretli calisanlarda son model iPhone var.

-Mer tBasaran (Yatirim Danismani)

8. Yıllarca maddi durumu iyi olan kesim olmayan kesimin hakkını savunup doğruyu görmesi için çaba sarf etti.sonuç olarak düşük gelirli kesimin seçtiği bir iktidarla yönetiliyoruz.
    Diğer yandan yıllarca chp nin yanlış yönetilip heleki bu seçimde hata yapmamasını , kk aday olursa aynen akp nin devam edeceğini söylediğimizde de bu sefer chp li elit kesim ama öyle demeyin kk oylarını etkilemesin dendi.
    Sonuç olarak her iki kesimde hak ettiğini yaşıyor.
    Bundan sonra modum böyle;

https://youtu.be/WZKNYLvZW5w

akp lilere dönüp bakın akp gelmesin daha kötü olacak dendiğinde öyle demeyin ayasofyayı cami yaptı cevabı alınması ile; chp li birisinin kk çok iyi adam,adam hakkında kötü konuşmayın iyi ki aday oldu oyları etkilenmesin diye adamı öven kesim aynı.hiçbir eksiği yok birbirinden.

Bundan sonra herkes kendinden meshul.kimse ekonomi yönetimine zamlara laf etmesin.onu seçimden önce düşünecektiniz ortak aday belli olmadan önce.

Sayfa 783/1003 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •