Sayfa 1004/1005 İlkİlk ... 45049049549941002100310041005 SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    sarı sitede 4 milyonluk araç 400 bine düşmüş
    İşte bu.
    Türk insanı çaresini bulmuş bile.
    Bir adet sıfırı eksik yazıyor.
    750.000 ilk araca 75.000 yazmak mesela.
    Çok mantıklı

2. Sohbet odasında hocam ya ortaklar hisse satarsa ne olacak diye sordu. Hoca da biz salak değiliz onu hallettik dedi.

Sistem hisseden endekse bence benzer şekilde işliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Thy nin piyasa değeri (301 mlyr) Sasa ya(310 mlyr) yaklaşmış..Geçmesine izin verirler mi acaba?
    Froto 291
    Koc 277 olmuş...
    Dengeleme mi olacak acaba oyuncularda...

4.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Ben de nerdeyse full maldayım ama biraz nakitim var, arabayı mı değiştirsem? Gözüme ucuz kalmış bir kaç hisse takılıyor onlara kı zıplasam karar veremedim. Kkm de diğer seçenek ama şimdiye kadar hiç bulaşmadım. Ey ahali sizce ne yapmalıyım?
    Bu hafta kağıtları kademeli sattım bir kısmını kur korumalı yaptım. Bir kısmı da Para piyasası fonunda borsa düşerse
    fırsat kovalıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek özel bankaların sonunu getirir. Devlet bankaları artık soyulmayacağı için normale döner. Sanayi hisseleri x2 x3 rakamlara doğru ilerler.
    4 Haziran, sanayi hisseleri x2 bitti, sırada x3 var. Bankalar gümrük birliğine girmeyecek. 😆😆

6. borsamız da yapay zeka hisseleri var mı ?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

akkız xbank hikayem çalışırsa böyle bir hareket beklentim mevcut.
    tahtada olduğumu takip eden arkadaşlar graf istemişiniz 26 sında beklentimi yazdım .

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Bu hafta kağıtları kademeli sattım bir kısmını kur korumalı yaptım. Bir kısmı da Para piyasası fonunda borsa düşerse
    fırsat kovalıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu aralar bist çok fazla düşmez, İsveçin nato üyeliğini de onayladılar abd ye göz kırpmalar başladı, Şimşek ve Hafize arap yarımadasını geziyorlar para bulmak için tüm bunlardan dolayı bistin daha gidecek yolu var. Enerji, gıda, tarım, teknoloji ve otomotiv şirketleri yine ön planda olacaktır.

Sayfa 1004/1005 İlkİlk ... 45049049549941002100310041005 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •