Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 105 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ATAKP - Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Bilançosunu beğendim. Hissenin fiyatı tam oturmasa da 53 liranın altında lot eklemeye devam ediyorum. Sonuçta bir gıda hissesi düşmez kalkmaz karlılık devam ederse temettü de verebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,177
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    tabgıdanın 4.tavanı ve bu şirketin bütün patateslerini atakey tedarik ediyor kimse uyanmadan!
    https://atakey.com.tr/
    Alo bir dost
    Tabgıda bugün final yapmış
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Son durumu bu şekilde...

Dünyada gıda fiyatları düşerken Türkiye de artış devam ediyor.

https://www.msn.com/tr-tr/finans/oth...or/ar-AA1jkhIh

Teknik olarak durumu aşağıda gösterdik. Bakalım artık kalkması lazım. Ne olacağını göreceğiz.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. 1. Tl bazlı günlük

2- $ bazlı günlük Herhangi bir dük oluşumu olmadığından yatay veya aşağı yönlü gitmesi potansiyeli var.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Son bir ayda global piyasalarda patates fiyatları almış başını gitmiş.Burasida sürekli baskı yemiş.%20 ihracat oranı var.Takip edelim bakalım.

6. Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz, tohum üretim faaliyetlerinin kalite standartları ve verimliliği açısından önemli bir adım atmış bulunmaktadır. Bu çerçevede, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından 21.11.2023 Salı günü Ankara'da Merkez Alım Satım ve İhale Komisyonu huzurunda düzenlenen "2024 Yılı Altınova, Gözlü ve Konuklar Tarım İşletmeleri Sulu Sahalarda Patates Tohumluğu Üretimi Arazi Kiralama" ihalesinde, patates tohumu üretimi amacıyla gerçekleştirilen açık artırma usulü sunduğumuz teklif ile, Altinova ve Gözlü bölgelerinde toplamda 3.768 dekar arazi kiralama hakkı kazanmış bulunmaktayız. İhale sözleşmeleri bugün imzalanmıştır. Sözleşmeler çerçevesinde 15 Ekim 2024 'e kadar 3.768 dekar TİGEM arazisinde tohum üretim faaliyetlerimizi gerçekleştireceğimizi kamuoyuna arz ederiz.

7. Kritik yerlerde

8.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku

Kritik yerlerde
    Yukarı kırılım bekliyorum

Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz