Sayfa 101/1004 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop LIII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Birazda sizi güldüreyim. Babama geçen sene mangal kitledim. Tanımadığım kasaptan antrikot aldim evde de tavuk ve köfte götürdük. Piknik yerine gittik. Antrikotu pişirdiler yenecek gibi değil yarım saat çiğnedim yutamadım. Kedi vardı kediye verdim. Kedi biraz uğraştı bıraktı hepsini kediye verdim yüzüne bakmadı. Tavuğu köfteyi yiyor antrikotun yüzüne bakmadı. Antrikot da öyle orijinal antrikot değil bildiğin yaşlı ömrünü tamamlamış ineğin en kötü yerinden her tarafı sinir. La kedinin yüzüne bakmadığı antrikotu yemek için yarım saat uğraştım.
    maşalar ayrı mıydı ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sana bişey diyim buna inan.

alkol insanı.. kötü yapmaz.

insansa. tabi
    Londra' da kış günü gecenin 3.5 uğunda , kızlar club çıkışı ellerinde topuklu ayakkabıları , kafa full kıyak , çıplak ayak gece en ıssız yerde bile yürürler. bi de bu ingilizler soğuğa çok alışkın millet... club'da incecik üstüyle eğlenir kızlar , üstüne bi şey giymeden kış günü sokağa çıkar... çocukluktan alışıyorlar soğuya...

benim yarpağımda benim dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım. hep benim dilimdeğ , hep benim elimde mızrap yaptım seni, tellere yazdııııım... damarımdasın sen, her an kanımdaaağ , her gün kollarımdaaağv, her gün yanımda. bir şiirsin artık hep dudağımda. bir şiirsin artık dudağımda , şarkı yaptım seni dillere yazdım. ben şimdiden seni yollara yazdddıı--ıı--ıığğğmmm kusura bakmayın rahmetli atilla kaya böyle okurdu şarkıyı... ıııığğğvvvv
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    maşalar ayrı mıydı ?
    Bizim orada et, balık, kelle bunlar yenilir elle diye bir söz vardı.

Her birine ayrı maşa zor.

https://www.youtube.com/watch?v=y5TGoRO9a54
    Uzi - Krvn (Sözleri/Lyrics) Kardeşim Helikopter
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    az sonra , altınorta : anlamadım ? ... as usual ...

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Londra' da kış günü gecenin 3.5 uğunda , kızlar club çıkışı ellerinde topuklu ayakkabıları , kafa full kıyak , çıplak ayak gece en ıssız yerde bile yürürler. bi de bu ingilizler soğuğa çok alışkın millet... club'da incecik üstüyle eğlenir kızlar , üstüne bi şey giymeden kış günü sokağa çıkar... çocukluktan alışıyorlar soğuya...

benim yarpağımda benim dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım. hep benim dilimdeğ , hep benim elimde mızrap yaptım seni, tellere yazdııııım... damarımdasın sen, her an kanımdaaağ , her gün kollarımdaaağv, her gün yanımda. bir şiirsin artık hep dudağımda. bir şiirsin artık dudağımda , şarkı yaptım seni dillere yazdım. ben şimdiden seni yollara yazdddıı--ıı--ıığğğmmm kusura bakmayın rahmetli atilla kaya böyle okurdu şarkıyı... ıııığğğvvvv
    ingiliz kızı didi, ince didi... kafalar kıyak
    tam bi heyecanlı heyecanlı okuyom...

gülüdü bülbüldü bahçıvanmıyız dayu biz yaa

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    az sonra , altınorta : anlamadım ? ... as usual ...
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    aynen

çocuk izmiri kazandı... hem kendini kurtardı, hem beni...sağolsun

30 senedir dağlardayım... ayular bile benden medeni oldu aqua..

denize girip yüzmesini biliyorlar heçolmazsa.. geçen plajda denize girdim kız annesine diyor ki '' anne adama bak nası yüzüyor '' utandım da çıktım

1 ay sonra yanındayım
    Abi beni çok güldürdün tam benim kafa. Hayata kendisine gulebilen güldüren insanı çok severim.

8. Bizim kentsel dönüşüm bölgesinde eski evimiz vardı. Orada boş bir eve kağıt toplayan bir aile taşındı. Kış günü ayaz yerler buz. Titreye titreye işe giderken çocuğa baktım yalınayak geziyor. Uyandım üşümem geçti. Onlarda çocuklarda ayakkabı ile yürüme olayı yok. Zaten evde pencere soba yok. Adamlar kuzey kutbuna uyum sağlamış.

Sayfa 101/1004 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •