Sayfa 131/1004 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Viop LIII

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hosbulduk Emlak.

Valla cogu kisi burada, sasirdim acikcasi.

Bende israrlara dayanamadim. Eskisi gibi aktif olamasam da burada olmak istedim.
    İçmeye geliyor bence millet buraya

İki günlük mazotu aldı bence bu

:Drunk:
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. Hisse vadeliler hacim

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Hisse vadeliler hacim

Abi sen bunu EXCEL e kendin mi cekiyorsun da boyle conditional formatting yapilmis.

Temiz titiz is dogrusu

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi sen bunu EXCEL e kendin mi cekiyorsun da boyle conditional formatting yapilmis.

Temiz titiz is dogrusu
    Ham datayı buradan aldım düzenledim. 15 dak geri

Sayıları görselleştirmek lazım.

https://www.borsadirekt.com/canli-piyasa/viop
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. SPK, kurum adı kullanılarak yapılmak istenilen dolandırıcılık girişimlerine karşı uyardı

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Son dönemde Kurulumuza ulaşan yatırımcı telefonları üzerine, kendisini Sermaye
    Piyasası Kurulu veya diğer bir kurum çalışanı yahut arabulucu ya da vekil olarak tanıtan ve
    Kurulumuz personelinin adını ya da farklı unvanları kullanan kişilerce, vatandaşlarımızdan,
    haklarında Kurulumuzca idari para cezası uygulandığı/uygulanacağı veya kumar borcu
    sebebiyle ve/veya Kurulumuzun arabuluculuk faaliyeti yürütmesi dolayısıyla para
    gönderilmesinin istendiği yönünde bilgi edinilmiştir.

Kurulumuzun şahısları telefonla arayarak haklarında idari para cezası tesis edilmeden
    önce uzlaşma başvurusunda bulunup bulunmayacağının sorulması veya belirli IBAN
    numaralarına para gönderilmesini talep etme gibi bir uygulaması bulunmamaktadır.
    Dolandırıcılık kapsamında değerlendirilebilecek nitelikteki söz konusu faaliyette bulunanlara
    itibar edilmemesi gerekmektedir.

Kurulumuza ulaşan yatırımcı şikâyet ve başvurularından tespit edilebildiği kadarıyla
    söz konusu dolandırıcılık fiilinin icrasında kullanılan telefon numaraları ile ilgililer hakkında
    Kurulumuzca ivedilikle Cumhuriyet Başsavcılıkları nezdinde Türk Ceza Kanunu 157 ve
    devamı maddeleri uyarınca suç duyurusunda bulunulacaktır.

Diğer yandan, söz konusu telefonla dolandırıcılık filleri nedeniyle mağdur olmuş
    kişilerin de suç duyurusunda bulunmalarının ve zararlarının tazmini hususunda her türlü yasal
    haklarını kullanmalarının mümkün olduğunun hatırlatılmasında fayda görülmektedir

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    emre ben düşüncemi dün belirttim pozisyonlar kapatılıp gün içi treda ediyorum belli tahtalarda.
    bu hafta 2.75 üstü haftalık kapanış olmazsa aşağı salınım başlar bende.
    kolay gelsin.
    Tamamdır Bulut...

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    İki günlük mazotu aldı bence bu

:Drunk:
    acele etse iyi olur .. pztesine bir mesafe katedilmeli bence .. aynı yerde dolanıp duruluyor kaç gündür ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

Sayfa 131/1004 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •