Sayfa 100/392 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3133 madde; 793 - 800 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    Ulan adam olun elinizi taşın altına koyun şeklen de olsa 1milyon Lot geri alım yapacağınızı bildirin.Bişey kaybetmezsiniz.YTD
    Ben isin icinde sirketinde oldugunu dusunuyorum.Arayinca inkar ediyorlar ama.Yoksa bu kadar sesiz kalmazlardi.

2. ilk çeyrek kur farkından dolayı zarar gelir. euro/ tl stabil kalsa 3. çeyrek hatta 2 . çeyrek bile kar gelebilir. bence asıl önemli olan dibine kadar toplamış kazımışken bu çakalllar hisseyi neden bu kadar anormal aşağı saldılar.
    1. Spek kredili hisseyi götürüyordu, dayanamadı, piyasanın bozacağını hissetti kredili taşıdığı hisseleri fiyata bakmaksızın önüne gelene verdi.
    2. Bedelli sermaye artırımı gibi bir durum söz konusu olabilir, duyum aldı ve önüne gelene verdi.(az değil H.T yaklaşık 20 milyon lot %100 bedelli yapsa en az 20 trilyon lazım.)
    3.Patronun ( ayenin ) uzun zamandır , yatırım yapılması gereken çankaya hes , kepsut res ve arnavutluk kalivaç hes için para , kaynak lazım. Gariban küçük amatör yatırımcıya kitle gitsin Daha bir sürü deli sorular Kişisel düşüncedir. Yanlışda olabilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bana göre gerçek ederi 10 un altında olmamalı. kişisel düşünce al yada sat tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by karahasan Yazıyı Oku
    ilk çeyrek kur farkından dolayı zarar gelir. euro/ tl stabil kalsa 3. çeyrek hatta 2 . çeyrek bile kar gelebilir. bence asıl önemli olan dibine kadar toplamış kazımışken bu çakalllar hisseyi neden bu kadar anormal aşağı saldılar.
    1. Spek kredili hisseyi götürüyordu, dayanamadı, piyasanın bozacağını hissetti kredili taşıdığı hisseleri fiyata bakmaksızın önüne gelene verdi.
    2. Bedelli sermaye artırımı gibi bir durum söz konusu olabilir, duyum aldı ve önüne gelene verdi.(az değil H.T yaklaşık 20 milyon lot %100 bedelli yapsa en az 20 trilyon lazım.)
    3.Patronun ( ayenin ) uzun zamandır , yatırım yapılması gereken çankaya hes , kepsut res ve arnavutluk kalivaç hes için para , kaynak lazım. Gariban küçük amatör yatırımcıya kitle gitsin Daha bir sürü deli sorular Kişisel düşüncedir. Yanlışda olabilir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Hocam ben citi den yapılan satışların bir kısmının ky tarafından ama çoğunluğunun yine spek efendi tarafından alındığını düşünüyorum, 3-4 tane aracı kurum düzenli olarak satışları karşıladı, mal nasıl ki karşılıklı al ver şeklinde citiye geçmişti hisse çıkarken, düşerken tam tersi yapıldı, gelen ky ya verilebilen verildi, 10-9-8-7-6-5-4… ama asil düşüş yine kendi al ver yapmaları ile yaşandı gibi geliyor bana, takaslardan bunları çıkardım ben. Anlayamadıgim diğer nokta bu turkerler cezalı değil mi 6 ay, nasıl sattılar bu malları aklım almıyor?? Yatırım tavsiye yapmıyorum bireysel goruslerimdir.
    Son düzenleme : SherlockH; 02-05-2018 saat: 20:15.

5. taytada y harfını gordulermı fılm bıtıyooo

6.  Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Hocam ben citi den yapılan satışların bir kısmının ky tarafından ama çoğunluğunun yine spek efendi tarafından alındığını düşünüyorum, 3-4 tane aracı kurum düzenli olarak satışları karşıladı, mal nasıl ki karşılıklı al ver şeklinde citiye geçmişti hisse çıkarken, düşerken tam tersi yapıldı, gelen ky ya verilebilen verildi, 10-9-8-7-6-5-4… ama asil düşüş yine kendi al ver yapmaları ile yaşandı gibi geliyor bana, takaslardan bunları çıkardım ben. Anlayamadıgim diğer nokta bu turkerler cezalı değil mi 6 ay, nasıl sattılar bu malları aklım almıyor?? Yatırım tavsiye yapmıyorum bireysel goruslerimdir.
    aynen katılıyorum. 5-6 aracı kurumdan işlem yapıyorlar. zaman zaman kullandıkları aracı kurum sayısı 10 üzerine çıkıyor
    adamın sağında solunda elamanlarında elindekinden çok fazlası vardır. Daha önceden ayarlıdır. kişisel düşüncedir. asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. İşlemleri paylaşabilecek bir arkadaş var mı acaba ?

8. Citi bugün alıcı mı satıcı mı görebilen var mı

Sayfa 100/392 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •