Sayfa 172/392 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 3132 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Murat sarısoy Yazıyı Oku
    Abi birileri neden sövmuyor bu kağıdın spegine patronuna aracı kurumuna habire aşşağı salması için ugrasanina çok niyetleniyorum edebim izin vermiyor çok rica ediyorum biri benim yerimede yardirsin ona zahmet. en az altı olmaliydi kağıt bu kadar aç gözlü olmayın ve birader vijdan biraz üç yüz beş yüz lotun hesabı da yapılmaz ki
    O kadar istiyorsun sen söv o zaman, kendi işini kendin gör yani. Birde sövmeyle olsaydı bu işler...

2. ALLAH bunları iyi ede ne diyim .yalnız ben satmadan bu kağıt çıkmaz çıkmadan da ben satmam bu iş yalan olur haberiniz olsun 😂 kısır döngü 😂

3. borsa düşer bunlar en önden borsa çıkar bunlar en arkadan hay ben böyle işin

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

4. Bu hissede operasyonu yapıp bitirmişler boşuna beklemeyin bir bok olmaz bu hisseden artık işi bitirmişler

5. Gül gibi kagidimi satip mal gibi , seni aldım bu saatten sonrada senin ile ilgilenmiyorum. Sayın spek hedefimi senin sayende daha da büyüttüm ALLAH bı kaza vermezse bundan sonraki ilk yazım seni sattığım da olacak ve hem maliyetini hem satış fiyatimi vereceğim burdan. spek bu gün ben üzgünüm o günde vay ve bu adam ne sabirliymis geçirdi bize diyerek sen üzüleceksin. A firması b firması fark etmez biz gariban kyler var bir tarafda, diğer tarafta da haysiyet yoksunu garibanlarín cebimde ki üç beş kuruşa göz diken ********ler mevcut bu oyun hep böyle devam etti ALLAH tan korkun diyorum yok, kuldan utanin oda yok, nasıl biliyorsanız öyle davranin.dua ettim ama faydası yok size vesselam işiniz gücünüz hırs para çalmak çırpmak bu günün yarını yarinin ahireti var orda nasıl hesap vereceğimizi düşünün desem.yine sallamayacaksiniz.farkindayim ama bi umut yarın ahir meydanda uyarmadim dememek için bu satırlarda ekledim yazıma hadi Kalın sağlıcakla ALLAH size ve sizin gibileri iyi eder inşALLAH .

6. hadi ayen

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

7. çok iyi bilanço gelme olasılığı 80

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    çok iyi bilanço gelme olasılığı 80
    Bu saatten sonra iyi bilanco aciklamasa zaten gecmisini..

Sayfa 172/392 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •