Sayfa 189/392 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Barajlar doluyor ne kadar tutacaksınız daha.

2. Barajlar doluncamı çikiyor

3. Grafik ler net degil teknik rakamla yazabilecek varmı tşk

4. Böyle durumlarda biraz sabır derim. Düştükçe aldım. Artık bekleme zamanı En azında bilanço hareketini görmek gerekir. Şunun şurasında kalı bir ay.

5. Ayen acemi işi Grafiği Kesinlikle YTD değildir cizimler teknik bilgi geliştirme amaçlıdır.
    ayen.jpg

6. Şahsen geçen ay doların 5.3 civarı bir yıl sonu kapanış yapacağını düşünerek pozisyonlarımı faliyet karı iyi dövizden zarar eden şirketlere kaydırdım.

6 adayım vardı. Bunlar Ayen Blcyt Gents Karel Uluun ve Yunsa idi. Bu 6 adaydan Ayen Blcyt ve Uluun u makul sayılabilecek fiyatlardan almak kısmet oldu. Ancak gel gelelim yüzde 3-5 prim dışında doğru dürüst hareket yapan yok.

Demek borsa bitmiş diyorum. Dolar arttı diye yarı fiyatlarına düşen ciddi faliyet karı açıklayan bu 6 şirket dolar yüzde 15 inince bile yüzde 15-20 prim yapamadı.

İlla nerde kumar kağıdı var onları mı almak lazım yüzde 15 20 kar edebilmek için?
    Ytd

7. Aynen katılıyorum nerde batmiş kagıt var insanlar orda medet bekliyor sonrafa diyorki battım borsada yatırımcı yok kalmamış kıbrısa gıdemeyenler hokkabaz kagıtlarına sögüşleniyor gül gıbı ayenın yuzune bakan yok

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bedelli furyasına Ayen de katıldı en sonunda.
    Faliyet karında devam eden artış, döviz kurlarındaki düşüş ve kış dönemine rağmen fiyatının hala diplerde olmasını bu beklentiye bağlıyordum ve sonunda oldu.

Ancak beklediğimden çok az oldu. Bende birçok şirket gibi yüzde 100 yapar diye bekliyordum sadece yüzde 36 açıkladı.
    Bu da benim için olumlu bir durum. Sadece gerektiği kadar artış yapmak şirketin de iyi niyetli olduğunu gösteriyor.
    Belki p.tesi haberin ilk şoku ile bir düşüş yaşayabilir ama sonrasında olumlu bir görüntü çizmesini beklerim. Hatta şahsi beklenti olarak beklenenden çok düşük bir bedelli açıkladığı için direk olumlu bir açılış yapabilir.

Yazdıklarım tamamen şahsi görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 189/392 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •