Special Days Image
Sayfa 155/392 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 3131 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. herkes 7 tlye kilitlenmiş. alacaklar da bu fiyatı bildiğine göre 7 de kim alıcı olacak

2.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    herkes 7 tlye kilitlenmiş. alacaklar da bu fiyatı bildiğine göre 7 de kim alıcı olacak
    O değilde 14’den geri gelirken ilk bıraktığı gap var ya. Borsada bir kural vardır. O gap bir gün dolar. Ama hangi gün o güzel gün. Yıllarca beklenir mi acaba? Petkimin gapını beklerim daha iyi ya boşverin :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    O değilde 14’den geri gelirken ilk bıraktığı gap var ya. Borsada bir kural vardır. O gap bir gün dolar. Ama hangi gün o güzel gün. Yıllarca beklenir mi acaba? Petkimin gapını beklerim daha iyi ya boşverin :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Abi ben borsacı değilim öyle bir kuraldan da haberim yok düşünce alır çıkınca satarım yediden kimin alacağını da bilmem 14-9-7 geçmiş işlemlerde 130000 milyonluk hacim yaptırmış adamlar o zaman kim aldıysa bu cikstada o adamlardan biri alır hepimizin güncel olan tek sıkıntısı seçim akp alırsa bu süre daha kısa almazsa daha uzun olur vesselam kimseye akıl vermek haddime değil kişisel gorusum olmakla beraber tabi ki ytd ve hürmet ve saygılarımla .

4. mhp lileri tebrik etmek lazim..onumuzdeki gunlerde mhp belirleyici rol oynayacak.

5. Rahat sakın ağır 269 000 mal alışı var okuzmu bu adamlar diye sormazlar mı adama. sen kastikça ben ky kardeşlerimi teskin edeceğim spek efendi insanların parasını çalmaman için elimden geleni yapacağım sanki satılmayan mali düşürsen ne olur ki en kotu deve kuşu misali bakmam bir ay iki ay ya sen yapacaksın çıkarmak için milleti yatiracaksin kağıdı bu sefer daha çok koynuna giren olcak daha kallavi güçlü Dalyan gibi adamlar bu sefer daha çok canin yanacak gel baz geç bu inattan midyada bulguru giderken evdeki pirinçten olma
    Tabi ki ytd hürmet ve saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by Murat sarısoy Yazıyı Oku
    Rahat sakın ağır 269 000 mal alışı var okuzmu bu adamlar diye sormazlar mı adama. sen kastikça ben ky kardeşlerimi teskin edeceğim spek efendi insanların parasını çalmaman için elimden geleni yapacağım sanki satılmayan mali düşürsen ne olur ki en kotu deve kuşu misali bakmam bir ay iki ay ya sen yapacaksın çıkarmak için milleti yatiracaksin kağıdı bu sefer daha çok koynuna giren olcak daha kallavi güçlü Dalyan gibi adamlar bu sefer daha çok canin yanacak gel baz geç bu inattan midyada bulguru giderken evdeki pirinçten olma
    Tabi ki ytd hürmet ve saygılarımla
    Dostum maliyet 3.73 beklemek uygun mudur

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3.51 'den bende ufak bir giriş yaptım. Euro beklediğim gibi bir süre düşüşe daha devam ederse toparlar inş.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by lazopo53 Yazıyı Oku
    Dostum maliyet 3.73 beklemek uygun mudur

LG-K420 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abi ben basit bı küçük yatırımcının takas vs anlamam kimseye akıl vermek de haddinden değil sadece firmanın yatırımlarının iyi geleceğini sağlam görüyorum birde işlem hacimleri farklı tutarlarda zirve yapmış 130 000 milyon gibi maliyetlerimiz aynı sayılır bu 130 000 milyonluk işlem yapan adamlar elbet maliyet düşürecek alacak bu kadar saldılar kağıdı batmış gibi ben de aldım beklerim mal gibi çıkınca da satarım başka da bir şey bilmem ve her zaman ytd

Sayfa 155/392 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •