Sayfa 512/559 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522 ... SonSon
Arama sonucu : 4469 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    @oralet osman

Hadi 51 TL’yi geçtim

9 Kasım 2022 de bari dürtseydin beni

Hekts 36 TL
    Froto 360 TL

Senin matematiğin kuvvetli, verilerle bir tek sen ikna edebilirdin beni.
    Ben o zaman bunu yazdım diye hatırlıyorum buraya ama gözlerimiz gerçekleri görmeye kapandığı için bu değişimi yapmadık. Ben kendim değiştirecektim Froto ile ama dedim ki "La Froto burdan gitse gitse en fazla %100 yapar 1 yılda ama Hektaş manyağı 3 kat daha bile gidebilir" ve değişmedim.

10 bin lot Hektaş bin lot Froto ediyordu. Çok yazık oldu çok. Yapımda ve yönetimde Emeği geçenleri Allah'a havale ediyor, inananlara hayırlı Ramazanlar inanmayanlara da tahtacı spek Ramazan abiyle hayırlı al satlar diliyorum.

2. Demek ki önemli olan satışlar, karlılık vs. imiş. Çok çıkan bir hissede karlılık ve satışlar devam ediyorsa daha da çıkmasının önündeki tek engel hali hazırda önümüzdeki 50 yılı fiyatlayıp fiyatlamadığıdır.

Yukarıda bahsi geçen oto firması için böyle diyebilir miyiz?
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 30-03-2024 saat: 16:35.

3. Aynı şekilde kar edilemiyorsa grafiğe bakarak dip aramak da anlamsız. Faaliyetlerinden kar edebilse tartışılacak konu bu fiyatı hak edip etmediği iken, faaliyetinden yüklü zarar yazarak ortada tartışmaya değer bir konu bile bırakmıyorlar.
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 30-03-2024 saat: 16:35.

4. Yazıklar olsun size hektaş yönetimi ,Oyak yönetimi

5. Faaliyetten nasıl zarar ediyor ben onu da anlamadım. Bilen birisi anlatabilir mi? Malı 5 ten alıp 3 ten mi satmışlar?

Talep mi bitmiş gübreye? Çiftçi ekmeyi mi bırakmış? Bedavaya stok mu boşaltmışlar?

6. @mersey nerelerdesin? Sattın mı?

7. Bağfaş başlığını görünce bir bakayım dedim o ne yapmış. O da zarar açıklamış. Sektörel bir kötüleşme var diyebilir miyiz bilmiyorum zira onlar geçen senenin neredeyse her çeyreği zarar yazmışlar. Kar yazdıkları çeyrektede kar sıfıra yakın. Seneyi de çılgın zararla kapamışlar.

Gübre işinde olup vaziyeti yazan da yok bu başlıkta hiç.

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bağfaş başlığını görünce bir bakayım dedim o ne yapmış. O da zarar açıklamış. Sektörel bir kötüleşme var diyebilir miyiz bilmiyorum zira onlar geçen senenin neredeyse her çeyreği zarar yazmışlar. Kar yazdıkları çeyrektede kar sıfıra yakın. Seneyi de çılgın zararla kapamışlar.

Gübre işinde olup vaziyeti yazan da yok bu başlıkta hiç.

Gübre işinde var bi bokluk (kelime oyunu yapmadım)
    EGGUB diye bi firma var mesela, gübre işinden zarar ettiği için o tarafta faaliyetlerini durdurup liman işletmeciliği tarafına ağırlık verdi yoksa o da gidirikti.

fakat HEKTS özelinde sorun sadece gübre değil o sadece katalizör oldu, asıl sorun kötü yönetim ve OYAK.

@pozitif bu hafta 5 taban yaparsa 7,5tlye gelir mi hesaplamadım, fakat artık o fiyatı da aşağı revize etmek gerekebilir.

Sayfa 512/559 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •