Sayfa 514/539 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524 ... SonSon
Arama sonucu : 4309 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    koç şirketlerine her zaman gözüm kapalı yatırım yaparım...
    neden taban açmadı acaba ilginç

Yapımda ve yayında emeği geçenleri tebrik ediyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. bilanço olarak dibin dibindeyiz, hissenin fiyatı bu dibin dibini teyit ediyor mu, etmiyor mu kestirmek zor ama en azından bilanço ve hisse fiyatı arasında sağlıklı bir relativite var diyebilirim. kimya-gübre sektörünün iyileşmesini ve hektaş'ın bu finansallarını düzelterek bu iyileşmeye ayak uydurmasını beklemekten başka yapacak pek bir şey yok. hissenin fanatiği olsam 15 lira altından almaya devam ederdim ama parayı hak edecek daha iyi hisseler var.

4. Burayı okudukça psikolojim bozuluyor, geçmişi hatırlıyorum ve beni üzüyor. Bu yüzden sayfadaki aboneliğimi iptal edeceğim ve artık burda yeni bir yazı yazılınca görmeyeceğim.

Herkese bol kazançlar dilerim. Yaşandı ve bitti. Oyak, lot satışlarıyla 2-3 Hektaş parasını çıkarttı zaten, 5 yıl kar etmese de dokanmaz onlara ama bize dokanır. Su içene yılan bile dokanmaz da bizim gibi küçük yatırımcılara dokandılar. Touch me, taç mi beybi.

Kayahan'ın dediği gibi Yolu kimyadan geçen herkesle bir gün bir yerlerde buluşuruz.

Deneysiz bir kimya düşünülemez. 2 Hidrojen atomuna 1 mol Oksijen eklersen su olur, biraz oralet eklersen Oralet olur. Haydi hayırlı tıraşlar.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Burayı okudukça psikolojim bozuluyor, geçmişi hatırlıyorum ve beni üzüyor. Bu yüzden sayfadaki aboneliğimi iptal edeceğim ve artık burda yeni bir yazı yazılınca görmeyeceğim.

Herkese bol kazançlar dilerim. Yaşandı ve bitti. Oyak, lot satışlarıyla 2-3 Hektaş parasını çıkarttı zaten, 5 yıl kar etmese de dokanmaz onlara ama bize dokanır. Su içene yılan bile dokanmaz da bizim gibi küçük yatırımcılara dokandılar. Touch me, taç mi beybi.

Kayahan'ın dediği gibi Yolu kimyadan geçen herkesle bir gün bir yerlerde buluşuruz.

Deneysiz bir kimya düşünülemez. 2 Hidrojen atomuna 1 mol Oksijen eklersen su olur, biraz oralet eklersen Oralet olur. Haydi hayırlı tıraşlar.
    daha karpuz keseceğdik
    hektaşilerin genel sorunu bu zaten alıştınız bulutlarda gezmeye
    ayaklarınız azıcık yere değmeye başladı ya hemen psikolojiniz bozulur
    hadi git biraz h20 veya o2 al iyi gelir
    gerçekler acıtır bazen

6. İnanan kalacakk inanmayan çekip gidecekkk

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    neden taban açmadı acaba ilginç
    Tahtacı işi biliyor.
    taban yapsa yeni kerizleri içeri alamaz.
    şimdi aa bak taban yapmadı demek ki diplere yakınız diyen kyye gel gel yapıyor. aynı şekilde içeridekilerin de panik yapıp satmasını engelliyor.

böyle böyle 2-3tlye kadar götürürse başarı.

8.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    daha karpuz keseceğdik
    hektaşilerin genel sorunu bu zaten alıştınız bulutlarda gezmeye
    ayaklarınız azıcık yere değmeye başladı ya hemen psikolojiniz bozulur
    hadi git biraz h20 veya o2 al iyi gelir
    gerçekler acıtır bazen
    sen yine de dalga geçme.
    düşmez kalkmaz bir Allah
    kimin başka yerlerde ne zaman başına neler geleceğini kimse bilemez.

Sayfa 514/539 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •