Sayfa 216/333 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2658 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku

Manüpülasyonun kralını yapmış. 10 Ağustosta 1850 olan fiyat sadece 2 gün sonra 3200 olmuş. Gönderdik bakalım ticaret bakanlığına.
    Fiyat pahalı diye şikayet etmekte ayrı bir akıl tutulması. Tüketiciler rasyonel olsun almasın.

2.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Fiyat pahalı diye şikayet etmekte ayrı bir akıl tutulması. Tüketiciler rasyonel olsun almasın.
    İstersen fiyat ve tarih farkına yenidn bak ve akıl nasıl tutulurmuş gör. 1850 olan bir ürün sadece 2 gün sonra nasıl 3200 oluyor ? Tam 1 milyon 150 bin fark. Devalüasyon mu oldu, savaş mı çıktı ? Yazmış olmak için yazıyorsan çok daha vahim. Etrafımızdaki fırıldaklara ses çıkarmazsak olan biteni eleştirme hakkımız da olmaz.

ben bu tip şarlatanlarla mücadele ederek bu yaşıma geldim. Düzgün iş yapan herkes baştacıdır.

3. Belki de ilanda 6 aydır aynı fiyat vardı, nereden biliyorsun?
    Fiyat 2 günde şu kadar arttı demek saçmalık.
    Sanki adam her 2 günde bir fiyatı ikiye katlıyormuş gibi.
    Yahu öyle olsa evin fiyatı şu an Türkiye bütçesinden fazla olurdu.

Sen fiyat artmadan 10 saniye önce favorine alsaydın, fiyat 10 saniyede ikiye katlanmış olacaktı.

Böyle canı sıkılan aylaklar, mayın gibi ortalıkta dolaşıp millete musallat oluyor işte. Kime denk gelirse kabak onu başına patlıyor.

Bir gün ev satmaya kalkarsam sırf bu hasta tiplerin radarına girmemek için her hafta küçük küçük fiyat arttırmak zorunda kalacağım heralde.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4. Bazı gecekonducular yine forumda cirit atmaya başlamış. Okumayı beceremeyen, okuduğunu anlamayan sonradan görme zavallılar.... Sizin menfaatinize ters olan konuda ah, vah ama sizin işinize gelen her pis iş mübah öyle mi ?

Burası Türkiye ve halen dürüst insanlar var. ben de karınca kararınca sülün osmanlarla mücadele ediyorum. her kim haksız ve fahiş kazanç peşinde koşarsa küfürü de , hakareti de hak eder. Ben küfür etmeden hukuksal işlem yapıyorum. Bu kanınıza dokunuyor.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Belki de ilanda 6 aydır aynı fiyat vardı, nereden biliyorsun?
    Fiyat 2 günde şu kadar arttı demek saçmalık.
    Sanki adam her 2 günde bir fiyatı ikiye katlıyormuş gibi.
    Yahu öyle olsa evin fiyatı şu an Türkiye bütçesinden fazla olurdu.

Sen fiyat artmadan 10 saniye önce favorine alsaydın, fiyat 10 saniyede ikiye katlanmış olacaktı.

Böyle canı sıkılan aylaklar, mayın gibi ortalıkta dolaşıp millete musallat oluyor işte. Kime denk gelirse kabak onu başına patlıyor.

Bir gün ev satmaya kalkarsam sırf bu hasta tiplerin radarına girmemek için her hafta küçük küçük fiyat arttırmak zorunda kalacağım heralde.
    Bende ilanlara aylık tüfe oranında zam yapıyorum.

6. ▪️3 milyona yeni bir ev aldınız ve ortalama kira getirisi 15.000₺
    ▪️3 milyonu %50 faizle bankaya yatırsanız aylık getirisi 120.000₺

3 milyona sıfır ev alıp kiraya mı verirsiniz, yoksa mevduat faizine mi yatırırsınız?

Aptallar gidip ev aliyor

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    â–ªï¸3 milyona yeni bir ev aldınız ve ortalama kira getirisi 15.000₺
    â–ªï¸3 milyonu %50 faizle bankaya yatırsanız aylık getirisi 120.000₺

3 milyona sıfır ev alıp kiraya mı verirsiniz, yoksa mevduat faizine mi yatırırsınız?

Aptallar gidip ev aliyor
    Hemen malını mülkünü satıp faize yatır.
    Bu fırsat kaçmaz.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    â–ªï¸3 milyona yeni bir ev aldınız ve ortalama kira getirisi 15.000₺
    â–ªï¸3 milyonu %50 faizle bankaya yatırsanız aylık getirisi 120.000₺

Aptallar gidip ev aliyor
    Dende zeka kıpırtıları görüyorum varsa 3 milyonun yatır faize yada sat evi faize yatır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 216/333 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •