Sayfa 82/333 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 2659 madde; 649 - 656 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Satılık konutların ilanda kalma süresi uzuyor.
    Satılık konut 56 gün ilanda kalıyor. Geçen yıl bu süre 35 gündü.

https://twitter.com/CelalErdogdu/sta...86712409747920
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    benim evin orası...

eskiden bir nefes alınacak yerdi...

tabi akp yeşil görünce dayanamıyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Geçen haftaya kadar bu evin fiyatı 4.800.000 idi
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...14311881/detay
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Bu %25 kira artışı meselesi neden hâlâ gündemde tutuluyor anlamıyorum. Westwind sizi kastetmiyorum ama ev sahibi olduklarını söyleyen birkaç kişi, sürekli %25 sınırlaması var kiraya vermiyoruz diyor. Temmuz 2023 ten sonra yapılan hiç bir kira sözleşmesi için %25 sınırlaması yok. Neden bu sınırlamanın devam ettiğini iddia ediyorlar, böyle yaparak nereye varmak istiyorlar?
    Yanlış bilgi yaymayın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Bu %25 kira artışı meselesi neden hâlâ gündemde tutuluyor anlamıyorum. Westwind sizi kastetmiyorum ama ev sahibi olduklarını söyleyen birkaç kişi, sürekli %25 sınırlaması var kiraya vermiyoruz diyor. Temmuz 2023 ten sonra yapılan hiç bir kira sözleşmesi için %25 sınırlaması yok. Neden bu sınırlamanın devam ettiğini iddia ediyorlar, böyle yaparak nereye varmak istiyorlar?
    2022 yılında bunlara inanıp temmuzdan sonra beklettiğüm bir evi kiralamıştım. Ne oldu kanun yenilendi yine yakalandık. 1 yıl dolmadan rayiç kiralar benim kirayı 3e katladı. Güven bir kere kaybedilince dönüşü kolay olmuyor. Yabancı yatırımcıda aynı hesap, daha çok beklerler çünkü adamlar öyle kazıklar yediki.

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

Sayfa 82/333 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •