Sayfa 391/555 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    üstad tamam dalganı geç de arada işe yarar bilgilendirici şeyler de yaz dengelesin biraz: ) neden 9500 misal?
    yaw ne dalgası. mini ralli yazdık takan olmadı. 9500-9600 direnç. döviz bazlı 310-312 dolar. bi grafiği şey ettirin. ben de muhabbet kuşum limonu okşayayım...ihihihihi...

2. Arkadaşlar bütün bu olanlardan bir ders çıkarılması gerekir. Her gün yazmasam da burayı her gün takip ederim. Kimseyi hedef almadan yazıyorum. Çünkü o arkadaşların da iyi niyet ile hareket ettiklerine inanıyorum. Bir ara bu HDA fonu burada o kadar çok gündeme geldi ki sayfalar dolusu yazıldı. Hatta içeriği HDA olan mesajları atlamaya başladım. Demem o ki burada işte şu fon çok iyi şöyle getirisi var gibi paylaşımlar olumsuz sonuçlar getirebiliyor. Bence bu konuda dikkatli olunmalı. Ha, birisi bir fon hakkında bilmediği bir şey sorar. Ona tabii ki cevap verilir. Beklentiler yazılır. Olaylar v.s konuşulur. Bunlar farklı bir şey. Bence bu ders olmalı.

3. Bist100 / Usd günlüklerde son durum

Burada yazdıklarım kendi kişisel görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sabancı iştirakleri hisse senedi endeks fonu kuruluyormuş.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

5. ağlamayana meme vermezler derler. piyasada bijjj olmadan ağlamadan meme yok...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,794
     Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Sabancı iştirakleri hisse senedi endeks fonu kuruluyormuş.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."
    Çok geç kalsalar da, güzel haber .İşte bu tip fonların eskiliği, yeniliği aranmaz.
    Bende işbankası iştirakleri ve YKB nin koç fonları var. Oldukça tatminkarlar.
    Tabi borsa ralli yaptığı sürece.
    Kimseye yatırım tavsiyesi olmasın.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Eğer para fon satışından geliyorsa banka bunu saat 15.00 kadar yatırması gerekir. İş bankansında bir iki kez parayı geç yatırma gibi bir durum oldu. Hemen şubeye gittim. Eğer PPF alamazsam zararımın telafi edilmesini istedim. Ve para yattı. Bir daha da böyle şeyler olmadı. Bu yatırma işi keyfi olmamalı. Para yasal olarak en geç gün içinde kaça kadar yatması gerekir. Bunu net olarak da bilen varsa bizi bilgilendirsin lütfen.
    ben bir tek akbankta gördüm kendi bankasının para piyasası fonunu(bgp) satıp hesaba saat 15.30 da geçtiğini..

8.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    BGP nin büyüsü bitmiş bile. 3 üncü lüğe düşmüş. 1 ay sonra ilk 10 a zor girer. Kırmızı banka öpmeye başlamış gel gelden sonra. 17 Milyar TL para toplanmış. Tıraşlanması lazım.
    tefas'ın sitesinde ister tarih koyarak 15 günlük bak ister 45 günlük bak Bgp'yi 1. gösteriyor.

Sayfa 391/555 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •