Sayfa 536/544 İlkİlk ... 36436486526534535536537538 ... SonSon
Arama sonucu : 4347 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Kut girdim aktiften , nema olup olmadığı ne zaman belli oluyor ? 15:30 damı ?
    Nkolayda 15.30 civarı belli oluyor.

KUT izahnamesinde de nemalandırılmaz yazıyor. Buradan bilgi verirseniz sevinirim.

2. Sevgili mevduatçı ve fon sever arkadaşlar , malumunuz buralarda açıkca bir banka hakkında özellikle olumsuz yazı yazmak suç !! Bu nedenle banka ismi zikretmeden , yaşadığımız birebir olumsuzlukları belirtiyor ve diğer arkadaşlar yaşamasın istiyoruz. Fakat bazı insanlarımız ısrarla özel sorular sorarak bizi yazdığımıza pişman ediyorlar.

Sonuçta , insan hasta olmadan gerçek hastanın ne çektiğini inceleyebilse zamanında hastalığa karşı tedbir alır. Aynı durum para- pul işlerinde geçerlidir. Başınıza gelmesini beklemeden önceden yaşanmışlıkları dikkate alırsanız olabilecek bir turbülanstan korunmuş olursunuz. Devlet durup dururken bankaları ; yatırım - mevduat diye ayırmamıştır. Vardır bil bildiği. Aracı kurumdan nasıl ki konut kredisi çekilemiyorsa bankalarında sınırları vardır.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Sevgili mevduatçı ve fon sever arkadaşlar , malumunuz buralarda açıkca bir banka hakkında özellikle olumsuz yazı yazmak suç !! Bu nedenle banka ismi zikretmeden , yaşadığımız birebir olumsuzlukları belirtiyor ve diğer arkadaşlar yaşamasın istiyoruz. Fakat bazı insanlarımız ısrarla özel sorular sorarak bizi yazdığımıza pişman ediyorlar.

Sonuçta , insan hasta olmadan gerçek hastanın ne çektiğini inceleyebilse zamanında hastalığa karşı tedbir alır. Aynı durum para- pul işlerinde geçerlidir. Başınıza gelmesini beklemeden önceden yaşanmışlıkları dikkate alırsanız olabilecek bir turbülanstan korunmuş olursunuz. Devlet durup dururken bankaları ; yatırım - mevduat diye ayırmamıştır. Vardır bil bildiği. Aracı kurumdan nasıl ki konut kredisi çekilemiyorsa bankalarında sınırları vardır.
    Burası adi üstünde Forum , her türlü yasidigimiz olumlu olumsuz seyleri paylaşıp başkasına faydalı olmasını sağlamalıyız

4. İyi akşamlar arkadaşlar, sizlerden öğrendiğim hesaplama yöntemleriyle günlük 0,14 gelir getiren PPF larının bileşik faizi yıllık %66 getirmiş oluyor, hesaplamam doğrumu bilmiyorum.Eğer doğruysa elimdeki birkaç çeşit DEĞİŞKEN fonun getirisi PPF getirisinden son zamanlarda düşükte kaldığından kol kesip satış emirlerini verdim,bu ay sonundada eğer uzatılmazsa stopaj avantajı bitmiş olacak,gelecek olan parayı siz olsaydınız hangi fonlara paylaştırırdınız? Bu zamanda PPF ları daha cazip ve risksiz gibi görmekteyim,hisse fonları haricinde ben olsam xxxx fonunu düşünürdüm dediğiniz fonlar varsa yazmanızı rica ederim.

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Kut girdim aktiften , nema olup olmadığı ne zaman belli oluyor ? 15:30 damı ?
    Nema yok aktifte

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Nema yok aktifte
    KUT fonu Kuveyturk portföye ait bir fon. Aktifbank ile ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü eski ismi KT portföy şirket nemalandırma yapılmamasını izahnamede belirtmiş. Gerekçesi bana göre kendi fetvacıları haricinde icazet verilmeyen hiç bir ürünle yönetecekleri paranın ilişkilendirilmemesi. Sizi sizden fazla düşünüyorlar kendi açılarından. Kendilerine bu konuda serzeniş içeren mail gönderdim ama dönüş olmadı.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar, sizlerden öğrendiğim hesaplama yöntemleriyle günlük 0,14 gelir getiren PPF larının bileşik faizi yıllık %66 getirmiş oluyor, hesaplamam doğrumu bilmiyorum.Eğer doğruysa elimdeki birkaç çeşit DEĞİŞKEN fonun getirisi PPF getirisinden son zamanlarda düşükte kaldığından kol kesip satış emirlerini verdim,bu ay sonundada eğer uzatılmazsa stopaj avantajı bitmiş olacak,gelecek olan parayı siz olsaydınız hangi fonlara paylaştırırdınız? Bu zamanda PPF ları daha cazip ve risksiz gibi görmekteyim,hisse fonları haricinde ben olsam xxxx fonunu düşünürdüm dediğiniz fonlar varsa yazmanızı rica ederim.
    Ppf düşunurseniz nvb zbj ppn bgp bunlardan birini alin

8.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar, sizlerden öğrendiğim hesaplama yöntemleriyle günlük 0,14 gelir getiren PPF larının bileşik faizi yıllık %66 getirmiş oluyor, hesaplamam doğrumu bilmiyorum.Eğer doğruysa elimdeki birkaç çeşit DEĞİŞKEN fonun getirisi PPF getirisinden son zamanlarda düşükte kaldığından kol kesip satış emirlerini verdim,bu ay sonundada eğer uzatılmazsa stopaj avantajı bitmiş olacak,gelecek olan parayı siz olsaydınız hangi fonlara paylaştırırdınız? Bu zamanda PPF ları daha cazip ve risksiz gibi görmekteyim,hisse fonları haricinde ben olsam xxxx fonunu düşünürdüm dediğiniz fonlar varsa yazmanızı rica ederim.
    ppf alacaksan Kuveyt Türk Portföy: ZAY al günlük0.20 aylık 5.13 negatif götürüsü 0 mevduat dan daha fazla
    Param yok kafam rahat

Sayfa 536/544 İlkİlk ... 36436486526534535536537538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •