Sayfa 542/552 İlkİlk ... 42442492532540541542543544 ... SonSon
Arama sonucu : 4410 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
    Stopaj kesintisi kafalara takıldığından paylaşıyorum. Fonun durumunu bilemem

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Akportfoy un yabanci fonları iyi kanımca , yerli olanlari hiç almadim
    Sayın dell14,

bunların alternatifleri var. son 3 ayı karşılaştırın mesela.

CPU
    GPT
    CPT
    OJT
    IRT
    BVV

mesela bu fonlarla sizin dediğiniz fonların son 1-2-3 aylarını karşılaştırın. Bunlar yabacı hisse fonları. Sizinkiler mi iyi bunlar mı iyi?

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku

Tema fonları ve dar kapsamlı fonları kısa süreli fırsatçı almak satmak dışında uzun vadeli tutmak için tercih etmiyorum. Çünkü kısıtlı bir oynama alanları oluyor.

Tema fonları kendini o alanlarla sınırlandırdığı için hiçbir zaman uzun vadede Fon sepeti veya Değişken veya Genel Hisse veya Çoklu Varlıkların getirisini veremiyorlar.

4. valör avantajı nedeniyle yancepten hesap açtım. fon alımlarında invio portföyün ıry fonunda nemalandırma yapıldığını belirtmişlerdi ama 0,05 civarı getiriyle repo yapılıyormuş. neden böyle olduğunu sorduğumda ise önce o şekildeydi, değiştirmişler özür dileriz denildi. bir yanda vakıf bankın özellikle de hafta sonları fon alışındaki vk6 ppf getirisi, diğer yanda 0,05 repo nemalandırmasına karşın valör avantajı. ne yapsam bilemedim. benim yerimde siz olsanız ne yapardınız dostlar?

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    valör avantajı nedeniyle yancepten hesap açtım. fon alımlarında invio portföyün ıry fonunda nemalandırma yapıldığını belirtmişlerdi ama 0,05 civarı getiriyle repo yapılıyormuş. neden böyle olduğunu sorduğumda ise önce o şekildeydi, değiştirmişler özür dileriz denildi. bir yanda vakıf bankın özellikle de hafta sonları fon alışındaki vk6 ppf getirisi, diğer yanda 0,05 repo nemalandırmasına karşın valör avantajı. ne yapsam bilemedim. benim yerimde siz olsanız ne yapardınız dostlar?

Nkolay rakipsiz en iyisi Fon alım satım platformu olarak. Diğerlerini boşver.

6.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Değişken fon olduğu için yüzde 10 stopaj kesintisi var.

7.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Nkolay rakipsiz en iyisi Fon alım satım platformu olarak. Diğerlerini boşver.
    Selamlar sayın Kastirsef. Nkolay'in ne tür avantajları var acaba? Cevabınız için şimdiden teşekkürler

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Selamlar sayın Kastirsef. Nkolay'in ne tür avantajları var acaba? Cevabınız için şimdiden teşekkürler

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Döviz alım satımı da çok hesaplı. Aynı zamanda banka kartı alırsanız Türkiye'nin bütün bankalarından ücretsiz para çekimi yapabiliyorsunuz.

Fon dışında para park etmeyin. Devlet güvencesi yok. En nihayetinde fonlar güvenli: MKK güvencesinde.

Sayfa 542/552 İlkİlk ... 42442492532540541542543544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •