Sayfa 186/555 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 4434 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    eskiden mevduat yaptığım 2 bankaya sordum en iyi veren 200 bin liraya %43 veriyor. 365'e böl, günlük 0.117 eder. evet hakikaten de çoğu ppf ve bof hafif geriden gidiyor. halbuki osd geçen hafta boyunca 0.14 gidiyordu bu hafta neden 0.10'lara gerilemiş ki bi takipte kalalım bakalım. aylık görmek gerek.
    Faiz artışları tahvilleri etkiliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Doğrusu;

RPD: + % 0,3729

RIK: + % 0,2081
    Ya bu durum arada oluyor, neden kaynaklanıyor acaba?
    Geceyi bıraktım, sabah da yukarıdaki rakamları gösteriyordu. Sonradan bir düzeltme vs bişi gelmiş heralde anlamadım.

edit : Son dağılımları açıklanmış, incelerken aklıma geldi, tuttukları fonların fiyatları mı geç açıklanıp değiştiriyor acaba?

3. Bu arada RPD ve RIK taban hisseden kurtulmuşlar

4. RIK dan sırf şu vergi muhabbeti için çıktım. Son dönem performansı da iyi değildi

5.  Alıntı Originally Posted by mertazor Yazıyı Oku
    Bu arada RPD ve RIK taban hisseden kurtulmuşlar
    kurtulmuşlar demek için sıfır zararla falan çıkmaları lazım. düpedüz fondan yüzde üç beş ne ise para hortumladılar. 15fkdan ponzi gyo alan adamlara para emanet ediyorsunuz. en iyi yönetilen gyolar 2fk 0.5pdd :D belki yüzde 3-5 göründüğü için umrunuzda değil ama fon büyüklüğüne bakmak lazım. 10 liramı bile benim rızam olmadan alan adam benim gözümde dolandırıcıdır.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

6. BBFde de Vkgyo var %3 bunlar spek hisselere neden girerler hiç anlamam

7.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    kurtulmuşlar demek için sıfır zararla falan çıkmaları lazım. düpedüz fondan yüzde üç beş ne ise para hortumladılar. 15fkdan ponzi gyo alan adamlara para emanet ediyorsunuz. en iyi yönetilen gyolar 2fk 0.5pdd :D belki yüzde 3-5 göründüğü için umrunuzda değil ama fon büyüklüğüne bakmak lazım. 10 liramı bile benim rızam olmadan alan adam benim gözümde dolandırıcıdır.
    Çok haklısınız. Portföy dağılım raporunu iyice incelemek gerekiyor

8.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    tepeden alıp dipten satan süper stratejik fon. şimdi bir de tavan serisi başlarsa asıl o zaman bunlara yeni bir küfür çeşidi bulmak lazım. dediğin gibi belki bize operasyon çekildi..22'ye kadar giderse mutlaka geri yerine koymaları gerek. umarım takibi bırakmayacak kadar bari avanak değillerdir.

Sayfa 186/555 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •