Sayfa 518/543 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon
Arama sonucu : 4342 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    tefaşı kutlamak istiyorum. birkaç gündür yeni bir hizmet tarzına geçmişler. saat 9'dan sonra açıklanan fon değerlerini girmiyorlar. artık akşam üzeri falan mı giriliyor bilemiyorum ama bu durum, beş altı gündür falan böyle gibi. yapımda ve yayında emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. 21. yüzyıl vizyonunda böyle hizmet almak, mutlulukların en büyüğü olsa gerek.
    En iyisi öğleden önce en erken saat 10.00 dan sonra banka portföyünden takip etmek. Biraz zahmetli oluyor ama çare yok.

2.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    DAS döviz fonunda satış valörü T+1 yazıyor. Bugün satış girdim. pazartesi öğleden sonra hesaba geçmesi gerekirken 3 nisan çarşamba valörlü olarak talimat kabul ediyor. Yine ABD, avrupa paskalya felan mı var ? bizim ülkedeki doların avrupayla alakası nedir ?
    Portföyünde dış borçlanma araçları var. Piyasalar kapalı olduğunda işlem görmez diye biliyorum. Sakıncası yoksa dolar dönüşü nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz. DAS da ise akmasa da en azından damlıyor.

3. https://twitter.com/yancep_tr/status...306833313?s=20

'' Fon yatırımcılarına bir haberimiz var! #Yancep'te fon sattığında valör gününde bakiyenin %80'i sabah kalan %20'si öğlen 14.30'dan sonra hesabına yatıyordu.

Bu sayede 13.30'daki valör saatini atlamadan ve gün kaybetmeden dönecek olan bakiyenin büyük bir bölümü ile yeni fon alış işlemini yapabiliyordun.

Bu oranları senin için güncelledik ve daha avantajlı hale getirdik!

Artık fon satışında valör gününde; Para piyasası fonlarının %99'u Diğer fonların %95'i hesabına sabah saatlerinde; kalan kısmı ise öğleden sonra yansıyor.

Bu sayede dönecek olan bakiyenin neredeyse tamamı ile gün kaybetmeden yeni alış işlemini yapabilirsin. Herkese iyi yatırımlar dileriz. ''

Sadece bilginiz olsun. Ne kadar guvenilir bilmiyorum. Ayrica tum fonlar var mi bilgim yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    En iyisi öğleden önce en erken saat 10.00 dan sonra banka portföyünden takip etmek. Biraz zahmetli oluyor ama çare yok.
    demokraside çare tükenmez. indirin vakıf bankın tradeonline uygulamasını. müşterisi olmak şart değil. varsayılan olarak takip ettiklerim diye sayfa olur. ayarlardan fonlar adını vereceğiniz yeni sayfa oluşturup istediğiniz fonları aratarak buraya ekleyin. özellikle saat 9 sonrası merak ettiğiniz fon varsa alarm kurup fon fiyatı gelir gelmez bakın. tefaşı da ne yaparsanız yapın artık.

5. birşey soracağım
    elimdeki tüm yatırım fonlarına sabah 11 de satış verdim
    T+2 olanlar Salı günü mü satılacak, o gün kü fiyattan ?
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    birşey soracağım
    Hepsi bu akşamki kapanış fiyatından satılır
    Yani Pazartesi açıklanan fiyat

7.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    DOV ve ZMT var euro ile ihraç edilip riski az olan. Getirisi düşük tabii
    Bunları not alıyorum teşekkürler getirisi düşük olsun önemli değil, bir süre sonra kullanacağım için riskli olanlardan alamıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    birşey soracağım
     Alıntı Originally Posted by rasit Yazıyı Oku
    Hepsi bu akşamki kapanış fiyatından satılır
    Yani Pazartesi açıklanan fiyat
    Sn. raşit aydınlatmış. Hepsi değilde ; mesela para piyasası fonunda sabah açıklanan fiyattan satılır ve öğleden sonra saat 15 de hesaba para geçer. T+1 veya T+2 valörlülerde satış verdiğiniz günün ertesi sabah tefasta gördüğünüz fiyattan satılır.

Sayfa 518/543 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •