Sayfa 530/544 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon
Arama sonucu : 4349 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Tefas Fon alıp satmak için bence en iyilerden birisi şu anda NKOLAY mobil uygulaması. Çok başarılı. Deneyin hak vereceksiniz. Arayüz çok sade.

Bir de fonalırken valör beklerken IDL veya MPF alıyor.

Hesap işletim ücreti ve mkk ücreti de almıyor diye yazmışlar.

Oldukça beğendim. Ufak bir deneme yapıp fon aldım ve şu anda yeni alacağım fonkarın çoğunu buraya taşımayı düşünüyorum.

Kullananlar varsa yorumlar lütfen.
    9 aydır full ppfdeyim nkolay kullanıyorum bende memnununn
    1000k yi gectigim için özel müşteri temsilcisi atadilar .mt gelin tanışalım ozel oran falan alırız dedi çok memnunum ben.

2. YAY AFT AFA gibi fonlar eski verimini vermeyebilirler. Bence. Nasdaq fonları yerine Hint vb fonları tercih edebiliriz. Nasdaq zirvenin zirvesinde gibi.

Tefas Fon alıp satmak için bence en iyilerden birisi şu anda NKOLAY mobil uygulaması. Çok başarılı. Deneyin hak vereceksiniz. Arayüz çok sade.

Bir de fonalırken valör beklerken IDL veya MPF alıyor.

Hesap işletim ücreti ve mkk ücreti de almıyor diye yazmışlar.

Oldukça beğendim. Ufak bir deneme yapıp fon aldım ve şu anda yeni alacağım fonkarın çoğunu buraya taşımayı düşünüyorum.

Kullananlar varsa yorumlar lütfen.
    Yaşadığım en önemli problemler;

-Başka portöylere ait PPFlere 13.30'dan önce satış emri verilmesine rağmen saat bazen 16.30-17.00 arası hesaba geçebiliyor. Bunun çözümünü bulamadım.
    -Android işletim sistemli telefondan mobil şubede alım emri gerçekleşmesine rağmen gerçekleşmedi hatası veriyor ama talimatlara girince alım gerçekleşmiş görünüyor. Alım emri gerçekleşti demesine rağmen alım gerçekleşmediği de oldu. Henüz aldığım riskli fonlarda satış yapmadım. Hata kodunu kaydetseydim keşke, ama bu fon alımı hatasına kendi çözümümü buldum, benzer durumu yaşayınca internet şubeden kontrol ediyorum, ona göre alımı kesinleştiriyorum veya iptal ediyorum.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

YAY AFT AFA gibi fonlar eski verimini vermeyebilirler. Bence. Nasdaq fonları yerine Hint vb fonları tercih edebiliriz. Nasdaq zirvenin zirvesinde gibi.

Uzun dönem için alım fırsatı?!
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Zbj 6gunluk 0.7888 dün de kötüydü bugün iyice sıvamış
    Ben de fonlar için Nkolay kullanıyorum. Nkolay'da devlet güvencesi yok. Ama yatırım hesabı için sorun yok. Fonlar devlet güvencesinde MKK.

6. Buradan bir arkadaş Platinyum içeren fon vs var mı diye sormuştu galiba. Cevap verildi mi bilmiyorum ama, OFS bünyesinde PPLT US EQUITY (%3.60) var. Yine paladyum da var. OFI'de de varmış biraz daha yüksek oranlarda.

Bu fonlar fena değilmiş; ağırlıklı yabancı hisse içerikli dövizden altına, hisse senedinden kıymetli metallere kadar duyan gelmiş duyan gelmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Buradan bir arkadaş Platinyum içeren fon vs var mı diye sormuştu galiba. Cevap verildi mi bilmiyorum ama, OFS bünyesinde PPLT US EQUITY (%3.60) var. Yine paladyum da var. OFI'de de varmış biraz daha yüksek oranlarda.

Bu fonlar fena değilmiş; ağırlıklı yabancı hisse içerikli dövizden altına, hisse senedinden kıymetli metallere kadar duyan gelmiş duyan gelmiş.
    https://twitter.com/gpg_info/status/...529599/photo/1

Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Buradan bir arkadaş Platinyum içeren fon vs var mı diye sormuştu galiba. Cevap verildi mi bilmiyorum ama, OFS bünyesinde PPLT US EQUITY (%3.60) var. Yine paladyum da var. OFI'de de varmış biraz daha yüksek oranlarda.

Ben sormuştum , ofi aldım , ofs.inceleyeyim teşekkürler

Sayfa 530/544 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •