Sayfa 231/250 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon
Arama sonucu : 2000 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    kaç defa düzelttim... sürekli 2022 ve 2023 karşılaştırması ki PTF leri daha önce defalarca dile getirdiğim halde yapmadınız mı?
    baktınız burada açmaz var bu defa FAVÖK mevzusu başladı. orada da problem çıktı başka şeyler
    ben en başta uyardım sizi...anlamaz diye...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,265
     Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    ben en başta uyardım sizi...anlamaz diye...
    sn kingsailor
    anlar anlamaz bilmem ama burayı okuyanların kafası karışıyor. buradan alıp sosyal medyada bir şekilde kullanılıyor... cevaplar bunun için veriliyor

3. burada çoğu insanin maaliyeti 3-4 tl (ben dahil) ne zman yazmaya başladığımız ortada...inanmayan gider bakar.

Biz enerji işinden payımıza düşeni aldık...usd bazlı x6 ve üzeri kazandık....

Hala burada olmamazın sebebi tarım, batarya, uçak işleri..

Onun için burada boi yere enerji kolunu hesaplama ft2....kimse iplemez.

Hesap yapacaksan tarım ve batarya sektöründeki muhtemel getirelere yönelik hesap yap.

4.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn kingsailor
    anlar anlamaz bilmem ama burayı okuyanların kafası karışıyor. buradan alıp sosyal medyada bir şekilde kullanılıyor... cevaplar bunun için veriliyor
    onun amacıda zaten ortalığı karıştırmak.....kişisel zevki bu adamın....

5. daha NKMO nedir onu bilmiyor.....orda yüzde 2.5 okumuş.....gelmiş burda bize iş anlatıyor

Sokak röportajlarındaki telefoncu dayılardan biri bu kesinlikle...Bu cehalet başka kimsede yok....Çıkar bakayım telefonunu...Elinde su var senin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,265
    konkardato ilanı ile ilgili
    "Mahkemeye sunulan başvuru dilekçesinde ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz, yüksek enflasyon, yüksek kredi faizleri ve kur artışları yüzünden alacakların tahsil edilemediği, kamu kurumu olan Türkiye Elektrik İletim A.Şâ€™nin (TEİAŞ) de hakedişleri zamanında ödemediği bildirildi. Dilekçede şöyle denildi: “Son dönemde ülkemizde yaşanan kur artışı ve dalgalanmaları, yüksek enflasyon, kredi faizi artışı enerji sektörünü etkilemiş, şirketimizin faaliyetine ciddi oranda zarar vermiştir. Ülkemizde yaşanmakta olan ekonomik kriz nedeniyle firmalardan hakedişler zamanında alınamamıştır. TEİAŞ Genel Müdürlüğü’nün Ekim 2023-Ocak 2024 hakediş ödemelerini yapmaması da grup şirketlerin nakit akışını bozmuştur. Tedarikçilere çek ve peşin ödeme yapılmış olmasına rağmen, alınan malzeme ve işçiliklerin hakedişlere yansıtılmaması, şirketler grubunu finansal ve mali açıdan zor duruma sokarak kısa ve uzun vadeli borçlarını ödeyemez duruma getirmiştir."

7.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    konkardato ilanı ile ilgili
    "Mahkemeye sunulan başvuru dilekçesinde ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz, yüksek enflasyon, yüksek kredi faizleri ve kur artışları yüzünden alacakların tahsil edilemediği, kamu kurumu olan Türkiye Elektrik İletim A.Şâ€™nin (TEİAŞ) de hakedişleri zamanında ödemediği bildirildi. Dilekçede şöyle denildi: “Son dönemde ülkemizde yaşanan kur artışı ve dalgalanmaları, yüksek enflasyon, kredi faizi artışı enerji sektörünü etkilemiş, şirketimizin faaliyetine ciddi oranda zarar vermiştir. Ülkemizde yaşanmakta olan ekonomik kriz nedeniyle firmalardan hakedişler zamanında alınamamıştır. TEİAŞ Genel Müdürlüğü’nün Ekim 2023-Ocak 2024 hakediş ödemelerini yapmaması da grup şirketlerin nakit akışını bozmuştur. Tedarikçilere çek ve peşin ödeme yapılmış olmasına rağmen, alınan malzeme ve işçiliklerin hakedişlere yansıtılmaması, şirketler grubunu finansal ve mali açıdan zor duruma sokarak kısa ve uzun vadeli borçlarını ödeyemez duruma getirmiştir."
    kimdir bu sn tovbekar?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,265
     Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    kimdir bu sn tovbekar?
    sn kingsailor
    ben ayrıntı vermeden sektördeki durumu belirtmek istemiştim...
    ayrıntı için
    https://www.sozcu.com.tr/ekonomik-kr...artirdi-p41613

Sayfa 231/250 İlkİlk ... 131181221229230231232233241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •