Sayfa 195/238 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon
Arama sonucu : 1904 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Devekuşuna "Hadi uç demişler"; "Ben deveyim" demiş.

"Öyleyse al şu yükü taşı" demişler; "Ben kuşum" demiş.

2. Patronlar neden satmadi acaba dun....

3.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Patronlar neden satmadi acaba dun....
    Bilançodan önce satamıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Tekers Yazıyı Oku
    Bilançodan önce satamıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Demek bilançoyu da onun icin göndermiyorlar...

5. Bilançonun geleceği tarih 18 Nisan değil mi? Patron hisse satışı ile bilançonun alakası yok. Sadece kural olarak bilanço öncesi patron satış yapamıyor. Kaldı ki bence patronlar o hisseleri de satmayacak. Sadece gündemde tutuyorlar. Satacak olsa anlaşır öyle kapa bilgi verirdi. Yaşayıp göreceğiz. 1 senedir aynı hikaye konuşuluyor. Patron satarsa. Umurumda bile değil. Düşürürlerse ekleme yaparım. Satarsa alıcısıda çıkar. Gerektiği kadar bekleriz.. Ben yatırımcısı olduğum şirketime güveniyorum.

6. Ben yapılan tarım ve gübre yatırımlarını çok değerli buluyorum. Büyük param olsa yapacağım iş modelini adamlar yapıyor. Bana sadece destek vermek düşer.karınca kararınca yatırımımı devam ettirmeyi planlıyorum. Bereketli topraklardan neden bir tarım devi çıkarmayalım? Hep Hollanda tarım modelini konuşuyorduk adamlar ülkemize yüksek teknolojili tarım getiriyor. Vizyonlarına saygı duyuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Bilançonun geleceği tarih 18 Nisan değil mi? Patron hisse satışı ile bilançonun alakası yok. Sadece kural olarak bilanço öncesi patron satış yapamıyor. Kaldı ki bence patronlar o hisseleri de satmayacak. Sadece gündemde tutuyorlar. Satacak olsa anlaşır öyle kapa bilgi verirdi. Yaşayıp göreceğiz. 1 senedir aynı hikaye konuşuluyor. Patron satarsa. Umurumda bile değil. Düşürürlerse ekleme yaparım. Satarsa alıcısıda çıkar. Gerektiği kadar bekleriz.. Ben yatırımcısı olduğum şirketime güveniyorum.
    Geçen yıl hem leyla hem de dalia hisse satışı yaptı zaten bu yeni parti... dalia yine borsada satar, alatonlar bir kurumla anlaşıp hisselerini o kurum üzerinden satarlar geçen sefer de böyle oldu.

8.  Alıntı Originally Posted by zeynelce Yazıyı Oku
    Geçen yıl hem leyla hem de dalia hisse satışı yaptı zaten bu yeni parti... dalia yine borsada satar, alatonlar bir kurumla anlaşıp hisselerini o kurum üzerinden satarlar geçen sefer de böyle oldu.
    Ben artık umursamıyorum. Size de umursamamayı öneriyorum. Cuma günü birçok lot alındı satıldı kim alıp sattığını soyguluyor muyuz? ben değil. O zaman patronun satışını niye umursayım. Şirket iyi yönetilmesi ve düzenli olarak kar ve yatırımı fazlası ile yapıyor olması benim için tutmaya yeter argümanlar. Hikayesini ayrıca beğeniyorum. Bence temettü, bedelli bedelsiz sermaye artırımı, patron alıp satması tamamen psikolojik etki yaratan şeyler. Realite ise dediğim gibi karlılık, performans, yatırım ve gelecek hikayesi.
    Saygılar.

Sayfa 195/238 İlkİlk ... 95145185193194195196197205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •