Sayfa 256/256 İlkİlk ... 156206246254255256
Arama sonucu : 2046 madde; 2,041 - 2,046 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,278
    sn 101
    bu globalin yorumsuz alımları geçenlerde bahsettiğim keşke tahta yapıcılığa tekrar soyunsa anlamına gelebilir mi?

Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn 101
    bu globalin yorumsuz alımları geçenlerde bahsettiğim keşke tahta yapıcılığa tekrar soyunsa anlamına gelebilir mi?
    Yorumsuz ....

Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

3.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn 101
    Global'in ec2 fonu geçen ay alarko payını arttırmıştı bu alımlar da bu fonun alımları olabilir.

4. Sayin Tovbekar,

Ben aslinda olumsuz konusanlardan azcik altini dolduranlari pek seviyorum. Mesela Sayin Ft-2, tum gun didik didik etsin bilancolari, hic sorun degil. Bizim icin bedavaya seytanin avukatligini yapiyor sagolsun. Sirket yonetimini de aslinda savunmaktan ziyade, bu iletisim hatalarina farkli acidan da yaklasilabilecegini dusunuyorum ama sosyal medyadaki agir abilerden cok etkileniyorlar farkinda olmadan.

Benim beklentilerim de size paralel aslinda, 2025 te 700m$, 2027 sonunda 900m$, 28-29 da 1milyar$ uzeri kar neden olmasin diyorum. TCMB cok cevval cikip da dolari ucuz tutabilirse tahminler de ona gore degisebilir tabii. Rakamlar da cok onemli degil, yatirimlarin donusunu makul surede alacagimizi gorsek ve degisen dunyaya adapte olursak sorun yok. Hisse fiyatini piyasa, temettu miktarini sirket yonetimi bilir ama 25 ten itibaren kademeli dagitim oranini arttirirlarsa seviniriz. Ben pek tek hissede poz alacak kadar yurekli ya da odakli degilim ama Alarko onemli benim icin, buyuk pozisyonlardan biri.

Yorumsuz.....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 256/256 İlkİlk ... 156206246254255256

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •