Sayfa 87/773 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 689 - 696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim 12 yıl önce izlediğim podcastler var altın 3000, 5000, 15.000 dolar tahmini sırayla gidiyordu
    bu adamlar yerlisi yabancısı hala hedef veriyorlar, ulan 2011!'den bu yana kıçınıza girmiş
    dolar bazında faiz zararınız %50'ye yaklaşmış hala altın uçacak bizim mürid te yakalayacak naraları..!!
    James Rickards var mesela.. 2025 de ons altın 5000 dolar olaxak diyordu.. Bekliyoruz...

Alıntı Originally Posted by senseni83 Yazıyı Oku
    Acaba Arjantin'de beklenen enflasyon ne kadardır? Yoksa onlar da beklenen enflasyona göre reel faiz vermeye başlamasınlar!
    TÜİK gibi arjantinde aynı 3 kagıtçılıgı yapmış.!!
    Anlayacağın TÜİK yıllardır aynı taktiği uyguluyor.!!
    Arjantin halkı daha eğitimli.!!
    Çabuk uyanmış.!!!
    Bizimkiler hala kış uykusunda.!!
    Bak ingiliz Mehmet borç döviz bulma.!!
    Turları yaptı.!!
    ABD, Londra,Arap ülkeleri.!!!
    Sonuç hüsran.!!!
    Şeffaf olmayan ülkeye.!!
    Kimse gelmez.!!!
    Yatırım yapmaz.!!
    Borç vermez.!!
    Arjantinde enflasyonu halk kendi ölçüyor.!!
    Imf bile enflasyonu durduramıyor.!!
    Arjantin.!!!
    Ülkesi dolarizasyon olmuş.!!!
    Dolar pezo makası serbest piyasada.!!
    %100 geçmiş.!!

Dolar/Pezo resmî kur: 347.5
    Dolar/Pezo 960 serbest piyasa.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Dolar/Pezo resmî kur: 347.5
    Dolar/Pezo 960 serbest piyasa.
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Vay emenike daha yenice 750 değil miydi, pezocoin yanıyor mübarek

4.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    James Rickards var mesela.. 2025 de ons altın 5000 dolar olaxak diyordu.. Bekliyoruz...
    palavracının tekidir yıllar önce keremalkine yazdım viop topiğinde fazla ciddiye alma bu adamı diye, öve öve bitiremiyordu, global elitlerin amerika için ekonomik çöküş günü kararlaştırdıklarını bile yazmıştı, tarih geçti gitti..

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Vay emenike daha yenice 750 değil miydi, pezocoin yanıyor mübarek
    https://bluedollar.net/informal-rate/

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku

Altın 1810$ dip yaptı ve ben seçimden önceki hafta aldığım bizim eurobondları satıp ful dibine kadar kökledim oradan. Gelirse tekrar oralara daha çok köklerim.

Altının üretim maliyetini takip edin. Gerisi boş iş. Üretim maliyetine gelince al. bekle %50 kar edince sat dolar bazında. Sistem basit.

Altın kadar kolay trade edilen bir metal yok. Ama sistemi var. Onu çok detaylı anlattım dolar başlığında.

Herbokolog pensilvanya ananasçısı bosporos ortalığı mesajları ile spamledi. Şimdi araki bulasın eski mesajlarımdan. Neyse.

Barrick ve Newmont un bilançolarında açıkladıkları net kemiksiz her şey dahil üretim maliyetine yaklaşında alın kökleyin, fark çok açılınca da satın.

Piyasade ekonomistim diyenler sistemi anlamadan yorum yapıyorlar. Her pazarın piyasa yapıcısı vardır. Misal bir hissede bile böyledir. Altında piyasayı Barrick ve Newmont belirler.

7.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Altın 1810$ dip yaptı ve ben seçimden önceki hafta aldığım bizim eurobondları satıp ful dibine kadar kökledim oradan. Gelirse tekrar oralara daha çok köklerim.

Altının üretim maliyetini takip edin. Gerisi boş iş. Üretim maliyetine gelince al. bekle %50 kar edince sat dolar bazında. Sistem basit.

Altın kadar kolay trade edilen bir metal yok. Ama sistemi var. Onu çok detaylı anlattım dolar başlığında.

Herbokolog pensilvanya ananasçısı bosporos ortalığı mesajları ile spamledi. Şimdi araki bulasın eski mesajlarımdan. Neyse.

Barrick ve Newmont un bilançolarında açıkladıkları net kemiksiz her şey dahil üretim maliyetine yaklaşında alın kökleyin, fark çok açılınca da satın.

Piyasade ekonomistim diyenler sistemi anlamadan yorum yapıyorlar. Her pazarın piyasa yapıcısı vardır. Misal bir hissede bile böyledir. Altında piyasayı Barrick ve Newmont belirler.
    Nerden takip edeceğiz Barrick ve Newmont üretim maliyetlerini.. Bilançosunu yani?

8. Her 3 ayda bir mi bakıcaz yani?

Sayfa 87/773 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •