Sayfa 698/728 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708 ... SonSon
Arama sonucu : 5820 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    yapılması gereken belli ben olsam bugün swap kanallarını açar faizi 80 e çıkarırım doları salarım faizi gören yüksekten doları bozup faize geçer dolarda 40 da falan dengelenir 1 sene de yatay gider birde mb bağımsızlığı ile ilgili kanun çıkarırım bunlar
    yapılmadıkça güven gelmez
    Sen nasıl paranı artırırımı anlatmışsın.. Piyasa sana değil kendine bakar.. Vurgunu nasıl yaparım diye.. Herkesin kendi açısından bakması kadar doğal bir şey yok.. Ama hayallere dalarken nerede ayılmak gerektiğini kaçırmamak lazım..

2.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Sen nasıl paranı artırırımı anlatmışsın.. Piyasa sana değil kendine bakar.. Vurgunu nasıl yaparım diye.. Herkesin kendi açısından bakması kadar doğal bir şey yok.. Ama hayallere dalarken nerede ayılmak gerektiğini kaçırmamak lazım..
    bu yapılmazsa yapılan faiz artışları hiç bir işe yaramaz yaramıyorda zaten enflasyonda en ufak düşüş yok tüm işletmelerde büyük belirsizlik var kimse önünü göremiyor herkes kendi kafasındaki kura göre hesap yapıyor kur baskılandıkça bu kısır döngü bitmez

3.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Bakalım faiz kararı ne çıkacak.. Gönlüm bir 5 puan daha diyor ama mantığım yapmazlar diyor.. Gerçi son 2 tahmini tutmamış biri olarak sabit tutacak diyorum.
    sabit kalacak....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

4. Sabit tuttu..
    Paylaşımlarım yatırımla uzaktan yakından ilgili değildir. Tamamen kendi şahsi görüşümdür, kimse buna göre hareket etmesin.

5.  Alıntı Originally Posted by cokcok Yazıyı Oku
    sabit kalacak....
    bu sefer tahminim tutmuş....
    azaz nickli hesabımın açılmasını talep ediyorum admin....

6. Stopaj artışı artık gelmez

7. artık faiz artışı beklemem. ama mevcut faizin yılsonuna kadar bu konumda kalması gerekebilir. mevduat faizinin artması için karşılıklarda değişiklik yapmış.
    tl tutan için olumlu, döviz yatırımcısı için olumsuz.

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    artık faiz artışı beklemem. ama mevcut faizin yılsonuna kadar bu konumda kalması gerekebilir. mevduat faizinin artması için karşılıklarda değişiklik yapmış.
    tl tutan için olumlu, döviz yatırımcısı için olumsuz.
    Dövizi olup kkm yapanlara tl geçişte ciddi oranlar veriyor banka dün %75 önerdiler.Bugün zk karşılıklara verilen faiz artışıyla tl ye geçişlerde oranların 80-85 civarına yükselmesini bekliyorum.Benim biri 8 mayısta dolar kkm diğeri 16 temmuz da euro kkm dönüşlerim var vade dönüşünde 6 aylık 80-85 oran alayim arkama bakmam geçerim tl ye.

Sayfa 698/728 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •