Sayfa 514/745 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    adam başı 5 milyon
    bu para sahipkeri ilginç adamlar rızkları ceplerinde durunca sapıtıyorlar
    fatih terim fonundaki adamların hepside milyon milyon doalr sahibi adamlardı
    Silkele silkele bitmiyorlar.

Kerizler Kerizler

2. En iyi oranlar neler aylık yada 3 aylık TL

3.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Herkese Merhaba,
    Ddkkm dönüşüm var, bir üç ay daha uzatmayı düşünüyorum. Ama bu sefer faiz getirisi, dolar artış getirisinden fazla oldu. Aradaki farkı tl olarak vadesiz bir hesabıma mı yatırıyorlar, yoksa mevcut ddkkm hesabına mı ekliyorlar (dolar miktarı artması)?
    Kendi soruma cevap vereyim. Bugünkü dönüşü bir 3 ay daha uzattım, aradaki farkı ddkkm hesabında bıraktılar (yatırılan dolar miktarı artmış oldu). Bilgi amaçlı yazmak istedim. Hoş hesap kapatılırken ne olacak onu da merak etmiyor değilim. Cevap veren herkese çok teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Kuyumcu kardeşlerden 150 milyon TL'lik vurgun
    Gaziantep’te kuyumculuk yapan iki kardeş, 30’dan fazla vatandaşı ve yakın arkadaşlarını yaklaşık 150 milyon TL dolandırarak kaçmak isterken yakalandı. Kardeşler tutuklanırken iş yeri önünde toplanan mağdurlar ise kayıp paralarının bulunmasını istedi.
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...-vurgun/307665

düşük IQ
    bitmeyen sazan potansiyeli
    kuyumcuyu söğüşlemeye çalışırken....arkalarını duvara dönmemişler...kuyumcu onları sevmiş....

5. Tüm dünyada yatırım yapmak saçmalık haline geldi değerli emtialar çöp muamelesi görüyor tarım ve hayvancılık para etmiyor borsa desen bir hisse kafasına göre trilyon dolara çıkıyor Avrupa merkez bankasının değeri sıfır dediği bitcoin para koyanı zengin ediyor

6. odea dan MT aradı.

32 gün %47
    92 gün %49
    oranlarım var dedi.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. DDKKM yerine fon daha mantikli degilmi ?
    dolar faizi nerede ise senelik %7 ye yaklasik oluyor

Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Kendi soruma cevap vereyim. Bugünkü dönüşü bir 3 ay daha uzattım, aradaki farkı ddkkm hesabında bıraktılar (yatırılan dolar miktarı artmış oldu). Bilgi amaçlı yazmak istedim. Hoş hesap kapatılırken ne olacak onu da merak etmiyor değilim. Cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
    ....

8. Arkadaşlar önerebileceğiniz euro yatırım fonu varmı risk değeri düşük olan.

Sayfa 514/745 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •