Sayfa 712/760 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722 ... SonSon
Arama sonucu : 6075 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    stopaj indirimi devam edecekmi ses yok.. eskisi gibi % 15 olursa 60 oranın neti bile 51 olur..
    Devam ettirecekler mecburen bir iki güne açıklama yapılır.

2.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Devam ettirecekler mecburen bir iki güne açıklama yapılır.
    adamların amacı millete tl. uzun bağlatmak onun için son güne kadar beklerler, 1 mayıs günü açıklaması gelir..

3.  Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    adamların amacı millete tl. uzun bağlatmak onun için son güne kadar beklerler, 1 mayıs günü açıklaması gelir..
    Amaç milleti uzun bağlatmaksa, (ki öyle) kısa vadeli mevduat stopajını bir tık artırıp, uzun vadenin stopajını düşük tutabilirler mi diye sesli düşündüm.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Amaç milleti uzun bağlatmaksa, (ki öyle) kısa vadeli mevduat stopajını bir tık artırıp, uzun vadenin stopajını düşük tutabilirler mi diye sesli düşündüm.
    Ya da kafese yeteri kadar tavuk girdi bunların yumurtasından faydalanalım derler mi

5.  Alıntı Originally Posted by southpark Yazıyı Oku
    Aynı şeyi yaşadım, bu nedenle de bir daha Akbank'la çalışmayacağım.
    Ben de yakın zamanda aynısını yaşadım.Hem telefonda hem bankaya gidince gerekli aksiyonları aldım.Aslında T.C. kimlikle olması gerek ama okumuyor sistem.
    Vakıfbank'da aynı.200 bin üstü bankaya gitmek gerekiyor.Banka kartı da yok ben de.Teb'de marifetliden çıkarken 110 kusur para kesti.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

Gözler resmi gazete de enflasyonun artacağı kesinken stopaji uzatmamak saçma olur.suresi kısa olabilir belki bu sefer.

7.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Akbankta param rehin kalıyordu. Böyle bir zamanda böyle bir çalışma şekli şaka gibi. Paramı başka bankaya transfer etmek istiyorum. Günlük 500 binden yukarı kendiniz yapamıyorsunuz. İlla şubeden yapacaksınız. Kendim mobilden yapsam 110 tl ücret ödeyecekken orası 448 tl ücret kesiyor. O kadar banka ile çalıştım çok şaşkınım şaka gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynısını ben bugün yaşadım.

Banka miting alanı gibiydi. İçeride adım atacak yer yok. Ziraat bankasına mı geldim dedim. Yeni müşteri kazanmak için bir sürü kişi hesap açtırıyordu.

Diğer yandan emekli banka promasyonu için 3 bin fazla para vererek bir sürü emekliyi de bankaya daimi müşteri yaptılar.

Sıra için bir ayırım da yok. Herkes aynısını alıyor. 800 gibi bir sıra işliyorken sistem bana 950 verdi. Gerçi para çekmek için sıraya sokmuyorlarmış. İki adet gişe görevlisi vardı. Ancak 500 bin TL yi bile veremeyiz yarın gel dediler.

Kendi şubem olduğu halde 110 TL ödeyip mobilden EFT yapmak zorunda kaldım.

Güvenlik olsun, gişe görevlisi olsun çok kaba. Eski dönem devlet bankaları gibiydi.

Bankaya gitmeden şubeye her şekilde ulaşmayı denedim. Asla telefonları açmıyorlar. Bir müşteri temsilcisinin oran almak için cebi vardı. O bile bankada olduğu halde açmadı.

Akbank tam bir HAYALKIRIKLIĞI ve REZİLLİK...

Özetle, Akbank küçük bankalarla rekabette havlu atıp emekliler gibi küçük hesaplarla uzmanlık alanı seçmiş.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8. Ha, söylemeden edemeyeceğim.

Akbank ın mobil sitesi yüzyılın EN KÖTÜ TASARLANMIŞ bankacılık sitesi.

En basit bir işlemi yapamıyorsunuz.

EFT, para transferi nerede, hesaplarınıza nasıl ulaşırsınız belli değil. Vadeli hesap kapatmak için bile çaresiz kalıyorsunuz.

500 bini geçen transferin yapılamayacağını size uyarmıyor. Öyle tuşu pasif yaparak mal gibi bekliyor. Sizin bu işte bir terslik var diye çıkarım yapmanız lazım.

Neredeyse tüm bankaların mobil sitelerini kullandım. Böylesine kötü yapılmış bir site bulamazsınız.

Yapacağınız işlemi nerde bulacağını tahmin etmek için epey bir üst düzey teorik çalışma okumanız lazım.

SEZGİSELLİK kavramı bu site için yerleşik düzene geçmemiş avcı toplumlar seviyesinde.

Bilişim sektöründe Doktora falan yapmamışsanız kullanmanızı tavsiye etmem.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 712/760 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •