Sayfa 636/713 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686 ... SonSon
Arama sonucu : 5697 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Mesela İş bankası en yükseği verse yine gitmem. Ziraat asla gitmem. 95 yaşında ki babamın maaş 20 senedir ziraatten alınır. Yıllardır en düşüğü verdi. Geçen sene 5 bin dediler, şubeye gittim '' adam yatalak, taahhütnameyi evde imzalatayım, hüviyetiyle birlikte getireyim '' dedim. Olmaz kendi gelecek dediler. di gelecek

Müdüre '' bir memur görevlendirin, ev araçla 5 dk. götüreyim, kendisi evde görsün, imzasını alsın '' dedim. önce olumlu baktı sonra yanındaki bayan görevliyle bakıştılar ve arabayla şubenin önüne getirmemi, burada dışarda imzasını alabileceklerini söyledi. Lanet olsun dedim. Geçen ay promosyon süresi bitti, e devletten bloke kalkmadı. Yine gittim, müdüre yahu blokeyi kaldırsanıza dedim. Kendi gelmesi lazım dedi. İnada bindiği için sedyeyle ambulansta hastane dönüşü bankanın önünde iptal imzası verdikte kurtulduk.

2.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    helal kazanç olmadığı için iade eden
    birde dini açıdan bakmayıp iade eden bile var
    benim kazanmadığım para diye iade edeni biliyorum
    başvurmadan promosyon ödemesi yapılmadığına göre nasıl iade edebiliyorlar? iade edeceklerse niye başvuruyorlar?

3.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Yok hocam bazıları bu konuda çok hassas, haram para diye yemiyorlar.

Mesela benim kuzen memur, bir tarikata mensup. Memurlar maaş anlaşmalı bankadan epey bir miktar promosyon alıyorlar, öyle emeklininki gibi 3 kuruş değil.

Neyse bizim kuzen bu parayı alıyor kendisi yemiyor, babasına veriyor. Enişte de haram diye yemiyor, o para ile mazot alıyor.
    promosyon parasıyla MAZOT alınca YEMEMİŞ oluyor öyle mi?

4. Yakıyor. Malum içten yanmalı motor da kullanıyor.

5. Maaş taşıma işi yapanlar yardımcı olsun benim emeklilik 1 yıl oldu. Denizbank promosyon blokeli diyor önce o para ödenip bloke mi kaldırılacak başka bankaya başvuru için yoksa telefon ile kaldırıp diğer promosyondan mı düşülüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Maaş taşıma işi yapanlar yardımcı olsun benim emeklilik 1 yıl oldu. Denizbank promosyon blokeli diyor önce o para ödenip bloke mi kaldırılacak başka bankaya başvuru için yoksa telefon ile kaldırıp diğer promosyondan mı düşülüyor.
    kısmi ödeme yapmadan bloke kalkmaz ,ödeme yapmalısınız

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    kısmi ödeme yapmadan bloke kalkmaz ,ödeme yapmalısınız
    Şubeye mi gitmek gerekiyor bunun için.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Şubeye mi gitmek gerekiyor bunun için.
    evt
    farkı tl olarak dnzbnk şubesine elden yatırın, size bir çıktı verecek onla istediğiniz bankaya gidin, işlemi banka memuru 1-2 dk da yapar
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Sayfa 636/713 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •