Sayfa 638/726 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Ben emekli maasimi Yapi Kredi den aliyorum ve her EFT den para kesiyor aklinizda bulunsun

Isbankasina gecicem bende cunku her EFT yolladigim kisinin nedense Isbankasinda hesabi var boylece havale olacak ve bedavaya gelecek diye dusunuyorum

Yapi Kredi de cuzi de olsa havaleden bile para kesiyor

2. Yabancı finans kuruluşları eşekten düşmüşe döndüler

3. Nureddin nebati ve kkm yoksa oy yok

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Nureddin nebati ve kkm yoksa oy yok
    Bahri fayiz iner mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Bahri fayiz iner mi ?
    Bundan sonra öyle ortodoks politika naraları atmak kredi kartı düzenlemesi yapmak Emekliye asgari ücrete zam yapmamak kolay değil ekonomi yönetimi artık rahat bir hareket alanı bulamaz erken faiz indirimi gelme riski de çok arttı

Düğümü mevduat çözecek
    Bir dönem kimsenin yüzüne bakmadığı vadeli TL mevduatlar, yeni ekonomi programının merkezine yerleşti. Artan mevduat faizlerinin, iç tüketimi ve dolarizasyonu sınırlayarak, enflasyondaki düşüşe katkı sağlaması hedefleniyor. Ancak alınacak çok yol var.
    Faizin onu açık ...

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Düğümü mevduat çözecek
    Bir dönem kimsenin yüzüne bakmadığı vadeli TL mevduatlar, yeni ekonomi programının merkezine yerleşti. Artan mevduat faizlerinin, iç tüketimi ve dolarizasyonu sınırlayarak, enflasyondaki düşüşe katkı sağlaması hedefleniyor. Ancak alınacak çok yol var.
    Faizin onu açık ...
    Bu olursa bir daha ki seçimde akp baraj altı olur

8.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Düğümü mevduat çözecek
    Faizin onu açık ...
    Çok renksiz geçeceğini düşündüğüm seçim sonucuna bakarak geleceğe dair en ufak bir tahmin yapamayacağımı anladım. Şu noktadan sonra her seçenek olası.

Sayfa 638/726 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •