Sayfa 734/734 İlkİlk ... 234634684724732733734
Arama sonucu : 5866 madde; 5,865 - 5,866 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by hilmi Yazıyı Oku
    Merhaba DDKKM den dönüşte döviz bozdurulursa TL ye piyasa faizlerinden yüksek faiz verildiğini sosyal medya ve tvden duydum fakat ben bankacılara sorduğumda yok diyorlar. DDKKM ile 1 milyon TL ye 6 aylık vadede en yüksek ne kadar oran alınabilir?
    Misal 3 ay önce DDKKM yaptınız ve vade bugün doldu.
    Bu DDKKM’yi kapatırsanız ve düz TL mevduata geçerseniz bankalar, piyasa faizinden yüksek faiz veriyorlar.
    DDKKM hesabınız hangi bankada ise o bankadan yapabilirsiniz sadece.
    Ziraat’in % 60 verdiğini biliyorum.
    DDKKM’nin hangi bankada ise o bankanın verdiği oran tabisiniz

2.  Alıntı Originally Posted by hilmi Yazıyı Oku
    Merhaba DDKKM den dönüşte döviz bozdurulursa TL ye piyasa faizlerinden yüksek faiz verildiğini sosyal medya ve tvden duydum fakat ben bankacılara sorduğumda yok diyorlar. DDKKM ile 1 milyon TL ye 6 aylık vadede en yüksek ne kadar oran alınabilir?
    Kendi bankanızla görüşseniz daha iyi olur bu konuyu kur korumalıdan normal mevduata geçenlere %75'e varan oranlar teklif eden bankalar vardı ancak bir kaç gündür işler değişti.Yazmıştım okumamış olabilirsiniz diye tekrar ediyorum benimde fibabank kkm dönüşüne (düz mevduata geçersem) 55 teklif ettiler bugün kkm olarak 3 aylık tekrar bağladım primi de 0.50 üstüne çıkmadılar.Sanırım çoğu banka rasyoyu tutturdu %15-20 puan birden düşüren bankalar var.Kkm dönüşüne 60 üstü veren çıkar mı bilmiyorum.Mevduat faizlerinde de 3-4 puanlık düşüşler oldu.

Sayfa 734/734 İlkİlk ... 234634684724732733734

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •