Sayfa 737/737 İlkİlk ... 237637687727735736737
Arama sonucu : 5892 madde; 5,889 - 5,892 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Temdit olayında mırın kırın ediyorlar. Ona göre davranmak gerekli.
    Temdit değil 5 ay sonra yeniden giriş..

2. Oranlarda bugün de gerileme devam ediyor bakalım MB düşüşe ne kadar izin verecek.

3. akbank ve ziraat bankasında TL hesaplarım var...mobilden hesapları birleştirdim..akbanka ziraat hesabımdan para aktaracğım yarın...bu işlemi ilk defa yapıyorum...yapacağım...merak ettiğim şu:bu işlem için herhangi bir masraf alıyor mu bankalar?

deneyimleyen var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    akbank ve ziraat bankasında TL hesaplarım var...mobilden hesapları birleştirdim..akbanka ziraat hesabımdan para aktaracğım yarın...bu işlemi ilk defa yapıyorum...yapacağım...merak ettiğim şu:bu işlem için herhangi bir masraf alıyor mu bankalar?

deneyimleyen var mı?
    yokmuş...öğrendim..

Açık Bankacılık İle Hangi Hizmetler Sağlanacak?
    Müşterilerimiz Açık Bankacılık hizmetleri ile diğer banka ve kurumlardaki hesaplarını Ziraat Mobil ve İnternet Şube’den izleyebilecektir. Ayrıca, müşterilerimiz Ziraat Mobil ve İnternet Şube’den diğer banka ve kurumlarda yer alan hesapları ile Para Transferi/Ödeme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Açık Bankacılık Hizmetlerinden Hangi Müşteriler Faydalanabilecek?
    Birden fazla bankada veya kurumda hesabı bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz hesaplarını eklemeleri halinde Açık Bankacılık hizmetlerinden yararlanabilecektir.

Hesaplarım Açık Bankacılık Hizmetlerine Otomatik Olarak Açılacak Mı?
    Hayır, hesaplarınızı Açık Bankacılıkta kullanabilmek için önce ilgili hesapları eklemeniz gerekecektir.

Açık Bankacılık Hizmetleri Ücretli Midir?
    Hayır, müşterilerimizden Açık Bankacılık hizmetlerini kullandığı için ek bir ücret alınmamaktadır.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/dij...cik-bankacilik

Sayfa 737/737 İlkİlk ... 237637687727735736737

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •