Sayfa 598/706 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 5647 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. https://m.bloomberght.com/goldman-da...yorumu-2349889
    Goldman da iyice maytap geçmeye başlamış faiz 50 den 32.5 a düşecekmiş enflasyon 33 olacakmış Ulan o zaman 1 aydır ne diye dötünüzü yırttınız faiz artsın diye bu kadar düşüş bekliyorsanız dün niye arttı faiz

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    60 a dayandı ya faizler , çok pişmanım 3 ay önce arabamı satmadığıma , bu fırsatlar bir daha gelmez , 6 ay kiralıcaktım Şahin veya Murat 131, ne güzel planda yapmıştım...
    şimdi sat bayram üstü okutursun...

faiz fırsatı kaçmadı...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    şimdi sat bayram üstü okutursun...

faiz fırsatı kaçmadı...
    Çok durdu araç satışları , çok düşük fiyat yazarsam satılır artık , tren kaçtı...

4. Arkadaşlar yapmayın oturduğunuz evinizi arabanızı falan faiz için satmayın ya. Hadi en fazla dolarınız var bozdunuz belki faize koydunuz diyim de . Yapmayın yani ev araba. Faiz için borsa için mal mülk satılmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    60 a dayandı ya faizler , çok pişmanım 3 ay önce arabamı satmadığıma , bu fırsatlar bir daha gelmez , 6 ay kiralıcaktım Şahin veya Murat 131, ne güzel planda yapmıştım...
    51 oran ile 6 aylık bağlamıştım Denizbanktan vade sonuda Haziran ayının son haftası mevduat faizleri 54-55'çıktı bende çok pişmanım uzun bağladığım için ama elden ne gelir.

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yapmayın oturduğunuz evinizi arabanızı falan faiz için satmayın ya. Hadi en fazla dolarınız var bozdunuz belki faize koydunuz diyim de . Yapmayın yani ev araba. Faiz için borsa için mal mülk satılmaz.
    Faize koymak için ev satılmaz.Satan olsa da alan olur mu?

Bu arada bankalar dayamış yine makası döviz alım-satım 1 tl üstünde fark var.Dövizi çok aşağı çekmeleri zaten mümkün değil millet tekrar saldıracak birde ihracatçı ayağı var adamlar bas bas bağırıyor dolar düşük diye.

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yapmayın oturduğunuz evinizi arabanızı falan faiz için satmayın ya. Hadi en fazla dolarınız var bozdunuz belki faize koydunuz diyim de . Yapmayın yani ev araba. Faiz için borsa için mal mülk satılmaz.
    faiz kandırmacadır kanan orta uzun vadede ayvayı yer!

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    faiz kandırmacadır kanan orta uzun vadede ayvayı yer!
    Çok doğru Faiz de dolar da yatırım değildir. Borsa ev arsa makine üretim yatırım dır. Bütün ülkeler bütçe açığı veriyor borçlar dağ gibi birikiyor küresel borç 2008 de sorun dendi şimdi kaç katına gitmiş. Enflasyon üstü faiz verilmeli ki bir nebze yatırım olsun. Bunu da kısıtlı bir süre yapabilecek durumda bütün ekonomiler. Eninde sonunda yine enflasyon altı faiz dönemine geçilecek. Ülkemizde hala enflasyon altı faiz veriliyor .
    Son düzenleme : Mathias; 22-03-2024 saat: 10:27. Sebep: ...

Sayfa 598/706 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •