Sayfa 722/760 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732 ... SonSon
Arama sonucu : 6074 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by ahtapot.ustad Yazıyı Oku
    Gözüne dizine dursun. Burada sadece çikolatalı çubuk dondurma seven bir ters indikatörümüz var.
    yönetim bu psikopat ahlaksız mahluk sürekli rumuz değiştirip buraya geliyor şuna ip banı yapın da rahat edelim bu yavşağın saçmalıklarını okumak istemiyoruz

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ya da kafese yeteri kadar tavuk girdi bunların yumurtasından faydalanalım derler mi

Aynen düşündüğüm gibi oldu...Tavuklar kümese girince şimdilik yumurtasına göz koydular; Umarım etine de göz koymazlar....

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    hayır olmaz ddkkm den sonra kazancın sıfır vergi ile hesabına geçer sonra yeni açacağın düz mevduatını vergili açarsın ddkkm yi uzatmak istersen yine sıfırla devam edersin
    Teşekkür ederim.Haftaya dönüş var 6 ay için 75 oran alabilirsem düz mevduat yapıp geçerim sanırım.

ddkkm yapıp döviz miktarini artıran varmı ? Yoksa 3 kuruş prim icnmi bağlanıyor ?

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    ddkkm yapıp döviz miktarini artıran varmı ? Yoksa 3 kuruş prim icnmi bağlanıyor ?
    Hem prim hemde döviz miktarı artıyor bende

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ddkkm dekiler.şansli dolar sene sonun 30 ile.kapatirsa bir sürü dolarlari olacak.

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Akbankta param rehin kalıyordu. Böyle bir zamanda böyle bir çalışma şekli şaka gibi. Paramı başka bankaya transfer etmek istiyorum. Günlük 500 binden yukarı kendiniz yapamıyorsunuz. İlla şubeden yapacaksınız. Kendim mobilden yapsam 110 tl ücret ödeyecekken orası 448 tl ücret kesiyor. O kadar banka ile çalıştım çok şaşkınım şaka gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Akbank mı şeytan görsün Mt ile konuştum eft ücretsiz olursa para yatıracağım dedim tmm dedi merak etmeyin dedi vade bitiminden 1 gün önce eft onaylı mı dedim yok öyle birşey demedim dedi dili kopasıca 110 tl ye yakın birşey ödedim eft yaptım haram zehir zıkkım olsun bir daha Akbank mı ..para yatıracaklar yazılı belge alsın ya da kapısından bile geçmesinler
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

…… numarali talebinizi sonuclandirabilmemiz icin subemizden destek almamiz gerekiyor. Bu sebeple en yakin subemizi ziyaret etmenizi rica ederiz. Mutlu gunler dileriz. Mersis:0015001526400497 B002

Şikayet ettim genel müdürlüğe cevap yukarıdaki gibi vade bitiminden 3 gün sonra üstelik

Sayfa 722/760 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •