Sayfa 723/723 İlkİlk ... 223623673713721722723
Arama sonucu : 5782 madde; 5,777 - 5,782 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.Haftaya dönüş var 6 ay için 75 oran alabilirsem düz mevduat yapıp geçerim sanırım.
    Ben olsam değil 75 oran, 65 oranla 6 ay düz mevduata geçerdim.

2.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Akbank mı şeytan görsün Mt ile konuştum eft ücretsiz olursa para yatıracağım dedim tmm dedi merak etmeyin dedi vade bitiminden 1 gün önce eft onaylı mı dedim yok öyle birşey demedim dedi dili kopasıca 110 tl ye yakın birşey ödedim eft yaptım haram zehir zıkkım olsun bir daha Akbank mı ..para yatıracaklar yazılı belge alsın ya da kapısından bile geçmesinler
    Aynen benim başıma gelenlerde aynı daha Akbankın önünden geçmem.

unknown cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. TEB, 30 günlük hoş geldin faizini %58 yapmış.

30 günle ne bekliyorlar anlamıyorum. İlk defa hesap açmak için uğraşılması gereken prosedürlere değmez. Devam faizi de facia. Ama adı TEB diye giden vardır elbet.

Edit: Devam faizi biraz daha tolere edilebilir seviyelere çıkmış (%44-49). Bir aralar %23'lerde geziniyordu.

4.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Akbank mı şeytan görsün Mt ile konuştum eft ücretsiz olursa para yatıracağım dedim tmm dedi merak etmeyin dedi vade bitiminden 1 gün önce eft onaylı mı dedim yok öyle birşey demedim dedi dili kopasıca 110 tl ye yakın birşey ödedim eft yaptım haram zehir zıkkım olsun bir daha Akbank mı ..para yatıracaklar yazılı belge alsın ya da kapısından bile geçmesinler
    Orijinal postu atan arkadaşın postuna ulaşamadığım için bunu alıntıladım; orijinal postta EFT limitinin 500 bin olmasından ve ille şubeye gidilmesinden şikayet ediliyordu. Bu sadece Akbank'a özel bir durum değil. Beni ara ara kullandığım Burganbank ve Alternatifbank'ta da aynısı var. 500 bine kadar günlük online EFT limitiniz var, üstü için şubeye gitmeniz gerekiyor.

Normalde rakam 200 bin idi, fakat sağolsun enflasyon nedeniyle 500 bin oldu; diğer bankalarda da çok farklı olduğunu sanmıyorum. Akbank, burada suçlu değil, suçluysa hepsi suçlu :D Muhtemelen mevzuatla ilgili bir şeyler yumurtlayacaklardır.

Benim en sinirime giden uygulama bankamatikten günlük para çekme limitinin 5 bin lira olması. Üstünü çekmek istediğinizde ya şubeye gitmelisiniz ya 10 lira gibi bir tutar kesiyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Orijinal postu atan arkadaşın postuna ulaşamadığım için bunu alıntıladım; orijinal postta EFT limitinin 500 bin olmasından ve ille şubeye gidilmesinden şikayet ediliyordu. Bu sadece Akbank'a özel bir durum değil. Beni ara ara kullandığım Burganbank ve Alternatifbank'ta da aynısı var. 500 bine kadar günlük online EFT limitiniz var, üstü için şubeye gitmeniz gerekiyor.

Normalde rakam 200 bin idi, fakat sağolsun enflasyon nedeniyle 500 bin oldu; diğer bankalarda da çok farklı olduğunu sanmıyorum. Akbank, burada suçlu değil, suçluysa hepsi suçlu :D Muhtemelen mevzuatla ilgili bir şeyler yumurtlayacaklardır.

Benim en sinirime giden uygulama bankamatikten günlük para çekme limitinin 5 bin lira olması. Üstünü çekmek istediğinizde ya şubeye gitmelisiniz ya 10 lira gibi bir tutar kesiyorlar.
    vakıf arı...çıkarken üsiz 500 limit...üzerini çıkamadım...şubeye gittim....mt si çıkıyorum diye önce kışkış yaptı git vezneye vs...hafif sert yapınca sistemden artırdı mobilden onaylı...şubeye gitmeden yapabilirdi normalde...yani mtlerinde yetki var sert yapın hafif...

6.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku

Şubeye gitsen de bir şey değişmiyor. Bir gün önceden haber vereceksin diyor.

Koca akbank ta 500 bin TL yok. Yani 15 bin dolar...

5 milyon bakiyeniz varsa EFT ücreti almazlarmış...

O zaman tüm halkı neden şubeye yığıyorsunuz.

Vakıf, Aktif, Enpara, İNG, İşbankasından EFT ücreti ödemiyorum.

İNG, Vakıf, Aktif tutardan bağımsız mobilden EFT yükseltme özelliği var.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 723/723 İlkİlk ... 223623673713721722723

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •