Sayfa 17/30 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - SON

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Vay arkadaş, 659+500 yani...

Orda çalışanların çoğunun ForeksFxPlus'ın Metastock'a veri aktarabildiğinden bile haberleri yoktu.

Orada bir bayan müdür/şef vardı, Dilek Hn. mıydı adını çıkaramadım, onu arayın, bu ikisi bu şekilde MatriksGold'u geçiyor bu hizmet normalde bedavaydı falan diye bi konuşun, belki de işgüzar bir çalışanın zihni sinir fikridir.

ABD'de sanırım, bi aracı kurum çalışanı, pandemide evden çalış demişler, normalde yasak olmasına rağmen bu evden çalışma için Bloomberg terminalini evden de çalışacak şekilde değiştirmişler lisansını...

Neyse, adamın evde beleş Bloomberg terminal, demiş ki bunu ben nasıl paraya çevirebilirim, şu eskiden FTP şeklinde paylaşım vardı, bilgisayarınızı server olarak kullanıyorsunuz, bir programla bir dosyayı paylaşıma açıyorsunuz, eskiden tonla program vardı bununla ilgili neyse, adam evden veri satıyordu, 1 dolara , size IP, port, şifre veriyor, adamın bilgisayara uzaktan erişip, istediğin datayı çekiyorsun. 1000 kişi bağlasa böyle, aylık 1000 dolar

Foreks Matriks kafamızın tasını attırmasın, bi cinnet her şeyi halleder
    Valla yarın son kez görüşeceğim, buraya yazarım sonucu, evet 1200 TL civarı dediler, kendileri bilirler ben de Matriks Gold alırım artık yapacak bişi yok

Foreks !!! Yıldım yaaa yeminle yıldım, para kazanmak bu kadar kolay mı? Maliyetiniz ne ki diye sorasım geliyor Martiks Gold demo indirdim, ben de bu aileye katılmaya karar verdim sonu ne olur bilmiyorum. Bakacağız...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Foreks !!! Yıldım yaaa yeminle yıldım, para kazanmak bu kadar kolay mı? Maliyetiniz ne ki diye sorasım geliyor Martiks Gold demo indirdim, ben de bu aileye katılmaya karar verdim sonu ne olur bilmiyorum. Bakacağız...
    üstad kurum matriks gold verir...

para verme. matrikse cebinden.

resimler içinde link uzun geliyorsa https://imgbob.co/ adresine yükleyebilirsin. ben burayı tercih ediyorum

ordada reklam yok

ben viop işlemleri için gedik kullanıyorum matriks veriyor istersen bearbull üstad ile görüş

metastock downloder var matriks gold.da
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    üstad kurum matriks gold verir...

para verme. matrikse cebinden.

resimler içinde link uzun geliyorsa https://imgbob.co/ adresine yükleyebilirsin. ben burayı tercih ediyorum

ordada reklam yok

ben viop işlemleri için gedik kullanıyorum matriks veriyor istersen bearbull üstad ile görüş

metastock downloder var matriks gold.da
    EMLAK üstadım kurumumdan memnunum. VIOP hiç anladığım birşey değil. Öyle ahım şahım hacim de yapmıyorum. Resimleri de senin dediğin siteye (https://imagesupload.net/) yüklüyorum. Ben de Matriks Gold Veri Terminalini MetaStock'a aktarım yaptığı için alacağım. Ama test etmem lazım. Şimdilik MSDownloader'la devam. Bir yerden patlayacaz ama nerden kestiremiyorum. Önerilerin için teşekkür ederim üstadım. Sıkışırsam BearBull abiye de sorarım. Eyvallah

TL BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 20 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 30 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

TL BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

GÜN = GARFA

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    EMLAK üstadım kurumumdan memnunum. VIOP hiç anladığım birşey değil. Öyle ahım şahım hacim de yapmıyorum. Resimleri de senin dediğin siteye (https://imagesupload.net/) yüklüyorum. Ben de Matriks Gold Veri Terminalini MetaStock'a aktarım yaptığı için alacağım. Ama test etmem lazım. Şimdilik MSDownloader'la devam. Bir yerden patlayacaz ama nerden kestiremiyorum. Önerilerin için teşekkür ederim üstadım. Sıkışırsam BearBull abiye de sorarım. Eyvallah
    önce ozaman matriks demoyu indir kur .. 15 gün deneme sürümü var.

bir dene..ücretsiz.

ücretsiz kullanma yöntemide biliyorum

ama online kullanamazsın.

gün sonu dataları çekersin ama.. deneyim dersen dm atabilirsin burdan yazmayım :D:D
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Eyvallah üstadım bugün kurdum yarın anlık veriyi denemeyi düşünüyorum ben de

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    önce ozaman matriks demoyu indir kur .. 15 gün deneme sürümü var.

bir dene..ücretsiz.

ücretsiz kullanma yöntemide biliyorum

ama online kullanamazsın.

gün sonu dataları çekersin ama.. deneyim dersen dm atabilirsin burdan yazmayım :D:D
    N / D olayı mı üstad?

Sayfa 17/30 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •