Sayfa 19/30 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - SON

TL BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 20 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 30 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 1’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

TL BAZLI PUANLAMALAR

20 DK

30 DK

60 DK

GÜN

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 20 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 30 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

TL BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

20 DAKİKA = KZBGY

30 DAKİKA = ALCAR

60 DAKİKA = YGGYO

TL BAZINDA PUANLAMALAR

20 DK

30 DK

60 DK

GÜN

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ya işin aslı adam gibi hizmet veren bir şirketten profesyonelce bir içerik bekliyorum. Keriz yerine koymayacakları kadar da fiyat...
    Merhabalar, MS 4.5 e elle veri girerek başlamıştım bu işlere.tekaredi veri,MS DOWNLOADER işimi çok kolaylaştırıyordu.RT olması 5 ve 60 dk. datalar ayrı avantajdı benim için.AMİ. AGET. Dyn.Trader hepsinde analiz yapıyorum.Finnet ten verileri alıyorum ama KEYİF almıyorum.

Alıntı Originally Posted by filintaby Yazıyı Oku
    Merhabalar, MS 4.5 e elle veri girerek başlamıştım bu işlere.tekaredi veri,MS DOWNLOADER işimi çok kolaylaştırıyordu.RT olması 5 ve 60 dk. datalar ayrı avantajdı benim için.AMİ. AGET. Dyn.Trader hepsinde analiz yapıyorum.Finnet ten verileri alıyorum ama KEYİF almıyorum.
    Siz de çok eskilerdensiniz anladığım kadarıyla, TEKAREDİ'yi ben de kullandım. Şu an için Matriks'ten başka alternatif yok gibi...

Alıntı Originally Posted by filintaby Yazıyı Oku
    Finnette 5/60 yok, neden Matriks Veri Terminali düşünmüyorsunuz? Orada MS'a veri aktarımı var.

Arkadaşlar;

Benim de MSDownloader aboneliğim yakında resmi olarak sona erecek. Ben de Matriks Veri Terminali kullanıcısı olmayı düşünüyorum. Programı çok tanımadığım için kullanmayı öğrenene ve keşfedene kadar analizlerde özellikle puanlama sisteminde ve periyotlarda revizyona gitmeyi planlıyorum. Bu geçiş sürecini kayıpsız atlatırız inşallah...

Arkadaşlar;

Benim de MSDownloader aboneliğim yakında resmi olarak sona erecek. Ben de Matriks Veri Terminali kullanıcısı olmayı düşünüyorum. Programı çok tanımadığım için kullanmayı öğrenene ve keşfedene kadar analizlerde özellikle puanlama sisteminde ve periyotlarda revizyona gitmeyi planlıyorum. Bu geçiş sürecini kayıpsız atlatırız inşallah...
    En son 2010 yılında matriks veri terminalinden işlem yapmayı bırakarak fiili çalışma hayatına dönmüştüm.Akşamları bakmak yetiyordu.altı aydır tekrar günlük seans izlemeye ve işlem yapmaya başladım.devam eden seansı terminalden izlemek yorucu oluyor.daha basit matriks web trader da ekrana arada göz atıp,diğer ekranlardan analiz çalışmaları yapmak daha verimli oluyor benim için.yaş ilerledi..gözler gitti..tekrar uğraşmak zor geliyor artık.terminale geçersem de sadece 5dk.60. dk veri aktarımı için alıcam.bakalım hayırlısı artık.

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 0.5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

TL BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

20 DAKİKA = KZBGY

30 DAKİKA = ALCAR

60 DAKİKA = YGGYO

TL BAZINDA PUANLAMALAR

20 DK

30 DK

60 DK

GÜN

KZBGY tavana çok yakın bir yerden dönmüş

Sayfa 19/30 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri