Sayfa 6/30 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 233 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - SON

TL BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 1’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Seanslık periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 1’lİk bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Haftalık periyot ve % 15’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Aylık periyot ve % 10’luk bant süzgeci şu şekilde oluştu;

TL BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

60 DAKİKA = USAK (Bunu beğendim.)

SEANS = PAMEL ve TUKAS (Birine kıymak gerekirdi ama ikisi de iyi değerleri zaten yakın.)

GÜNLÜK = SAFKR (Az bir zaman önce yazdım, iyiydi şimdi çok daha iyi olmuş. DOGUB gibi olabilir.)

HAFTA = (Bu periyotta TL bazlı beğendiğim senet yok)

AY = ADESE (Bunu da yazmıştım, grafik ve yorum arka sayfalarda.)

USD BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 1’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Haftalık periyot ve % 10’luk bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Aylık periyot ve % 5’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

USD BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

GÜN = MAKTK (Çok iddialı olmasa da tekniği fena sayılmaz.)

HAFTA = VERTU (Haftalık kapanışı beğenmedim. Tekniğini haftaya Cuma’ya kadar düzeltebilirse iş var.)

AY = ATLAS (Her şey çok güzel, aylık kapanış sonrası ya da daha önce hakkını verecektir.)

Bu periyoda izlenmesi gerekenler olarak VAKBN dahil edilebilir…

DYOBY ve AFYON’u beğendiğimi geçen hafta belirtmiştim…

Merhaba kardeşim.
    ALTIN HIZMA gibisin...

https://www.youtube.com/watch?v=jX5urz9X9dE
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Bu işler zor işler. Bu da sana gelsin kardeşim.

Tükenmez Davayı Bana mı Verdin.
    https://www.youtube.com/watch?v=exaiY44TnEI
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Merhaba kardeşim.
    ALTIN HIZMA gibisin...

https://www.youtube.com/watch?v=jX5urz9X9dE
     Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Bu işler zor işler. Bu da sana gelsin kardeşim.

Tükenmez Davayı Bana mı Verdin.
    https://www.youtube.com/watch?v=exaiY44TnEI
    Teşekkür ederim abi İyi geceler

5. dogub 2. tavan...........
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    dogub 2. tavan...........
    Tavan olduğu için Ucuz, Ucuz olduğu için Tavan

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? 60 dk’lık periyot ve % 1’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Seanslık periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Haftalık periyot ve % 10’luk bant süzgeci şu şekilde oluştu;

60 DAKİKA = ODAS

SEANS = KIMMR

GÜN = Bu periyottaki senetleri beğenmedim.

HAFTA = Burda DOGUB karşımıza çıktı ama 2 gündür tavan yapıyor bu risk alınmaz diye düşünüyorum.

USD BAZLI DEĞERLENDİRMELER

Hangi senet, hangi periyotta, hangi yüzdelik bant içinde, kaç bardır hareket ediyor? Günlük periyot ve % 2’lik bant süzgeci şu şekilde oluştu;

USD BAZLI ŞABLONLARDAN DİKKAT ÇEKENLER

Dikkat çeken senet bulunmamaktadır.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

60 DAKİKA = ODAS

ODAS uçuyor akşama tavan görebiliriz belki?

Sayfa 6/30 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •