Sayfa 455/1012 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555955 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bakalım xu100 piyasaya benzeyecek mi ?

Bu konuda Anna coulling VPA kitabında şöyle diyor.

çok güzel bilgi sayın rosense..!
    her zaman ki gibi devam..işin denklemindesiniz..!
    bende de hocanın izah ettiğine benzer bir indikatör var.!
    sayın abka ya yazdığım mesaj da da iletmiştim..!

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Uzun vade bu Alarko yu izlemek lazım bence...
    Sürekli tarım ile ilgili duran varlık alımı yapıyor..
    Sahibine birileri birşeyler üfledi bence... Yatırımı çok arttırdı..
    sayın güneş jeotermal tarım vs işine giren 2 firma var..ikisi de gelecek görüyor birisi büyük öbürü küçük..
    mndrs alark..
    mndrs şuan bistin en ucuz hissesi..patron faktörü yüzünden...bu ikiliyi tüpraş petkm benzetmesi yapabilirsiniz.!
    o kadar çok ihracat payı yüksek firmalar var ki gıdaya yönelen ve özellikle TARIM arazilerini devletten uygun şekilde kiralayan...
    2021 dede migros bim bolca yazmıştım burada gidin kendi sayfasında yazın dendi oysa ki onların vadelileri de vardı..!
    neyse..
    doğru yoldasınız diyorum size kısaca...!
    araştırınız..

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    çok güzel bilgi sayın rosense..!
    her zaman ki gibi devam.. işin denklemindesiniz..!
    bende de hocanın izah ettiğine benzer bir indikatör var.!
    kardeşim ben okuyup sizlerle paylaşırken alıntıladığım iletilerden kendime de bir kaçını kapabilirsem ne mutlu bana
    saygılar teşekkür ederim..

4.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    onsta dip diye yazdığım 1835 seviyesinin üstüne 100 puan koymuş. poz yapmamıştım. sorun yok. bist hala daha cazip. altı üstü altın işte. sıkıntıdan beslenir 1 kilo aldın diye 1 gram bile temettü vermez. ortaklık diye bir şey zaten yok.

reel sektör öyle mi? habire büyümeye çalışır. ortakları ihya eder. ama sadece "gerçek ortakları"

misal şişe-sahol-euren-angen-tkfen-enkai-logo-kartn sepeti yapan adam kısada sıkıntı da çeker. sonrası yine malum.
    altına imzamı atarım...şimdi portföy atmayayım ancak doğru düşünüyorsun eskisi gibi..
    şahsen 2024 yılı holding ve temettü verimliliği yüksek hisselerin yılı olacak..!
    bunun yanında inanın son 2 yılda arz olup ihracat oranı çok yüksek olup arzla talepini reklamını yapan ayrıca yatırımını reel hale getiren özellikle çok gıda firması var..
    resmen yazdım..
    bu sene 2 yıl vadeli bunu deneyeceğim kendileri biraz daha düşerse..!
    şuan bazıları ederinde ve biraz da yüksek 3. çeyrek bilanço görelim yakarız meşaleyi..
    başarılar

5.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    sayın güneş jeotermal tarım vs işine giren 2 firma var..ikisi de gelecek görüyor birisi büyük öbürü küçük..
    mndrs alark..
    mndrs şuan bistin en ucuz hissesi..patron faktörü yüzünden...bu ikiliyi tüpraş petkm benzetmesi yapabilirsiniz.!
    o kadar çok ihracat payı yüksek firmalar var ki gıdaya yönelen ve özellikle TARIM arazilerini devletten uygun şekilde kiralayan...
    2021 dede migros bim bolca yazmıştım burada gidin kendi sayfasında yazın dendi oysa ki onların vadelileri de vardı..!
    neyse..
    doğru yoldasınız diyorum size kısaca...!
    araştırınız..
    Teşekkürler..
    Menderes de var evet. Aslında firmanın yaptığı işler de çok güzel..
    Ama benim alacağım bir hisse değil... Sebeplerini tahmin edersiniz...

Alarko henüz elimde yok..Bu satış döneminde poz almayı düşünüyorum...Bakalım..

Seçimlere kadar bu borsa bitik..
    Çıktıkça kafasına kafasına vuracaklar.. Gibi

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Son dakika | Erdoğan'dan çok sert 'tiyatro' çıkışı! "Türkiye için olağanüstü bir tehdit" dedi, Biden'a seslendi: 'Nasıl böyle bir şey yaparsın?'
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

GAZZE'DE 1799 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Gazze'den düzenlenen saldırılarda 1300 İsraillinin hayatını kaybettiği, 3 bin 300 İsraillinin yaralandığı aktarılmıştı. Filistin Sağlık Bakanlığı, İsrail'in saldırılarında Gazze'de, aralarında çok sayıda çocuk ve kadının olduğu 1799 kişinin hayatını kaybettiğini, 6 bin 488kişinin yaralandığını duyurmuştu. Ayrıca Batı Şeria'da İsrail güçlerinin ve Yahudi yerleşimcilerin saldırılarında 36 Filistinlinin öldüğü, 650 kişinin yaralandığı belirtilmişti.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 455/1012 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •