Sayfa 912/1012 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Viop LV

1. Erdogan saat 15 te aciklama yapabilir. Somali cumhurbaskani ile bulusacak. Yine israile giydirir. Somalili adam musluman zaten.

2. Görüyorsun dayı mümkün değil başarmak şimdi long açsan gidip dibi kirabilir açmasan yükselen diplerle sımsıkı dimdik bir alış gelebilir

VOB neden yapılamaz canlı heyecanlı sımsıkı dimdik

3.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    yarınki mitinge gitsinler reis yürüyün desin yarın araç var isteyeni gönderiyorum dese kaçı gider acaba? birde reis yine sert konuşursa pazartesi nasıl açılırız acaba? bence
    Ben vatandaşın arasına girer nabzı yoklarım,gerçekten giderler mi gitmezler mi orasını bilemem bugün cumaya gittim camide filistinli kardeşlerimiz için yardım topladılar, hoca hutbede de mazlumun her zaman yanında olucaz mesajı verdi, halkımızda tamam dedi.

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. cok bariz short pozisyon .... bu endeks su sıralar kalkmaz bilancolar da islemiyor buyuk siyasi olumlamalar olmadan nanay bence ekranı kapatın tatile cıkın kasım sonuna dek
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu sefer de 7600 kirilirsa endeks geri gelemez vakit kalmadi saat short icin calisiyor. 7600 altinda kalinirsa 7400 hedefe girer.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben vatandaşın arasına girer nabzı yoklarım,gerçekten giderler mi gitmezler mi orasını bilemem bugün cumaya gittim camide filistinli kardeşlerimiz için yardım topladılar, hoca hutbede de mazlumun her zaman yanında olucaz mesajı verdi, halkımızda tamam dedi.
    desiderius erasmus "tatlı gelir yaşamayana savaş" diyor.

ne zaman abd'li yahudi ulusal güvenlikçiler yeşil kuşak diye diye siyasal islamı icat etti, ortadoğu tam cehenneme döndü. önceleri bir tık daha iyiydi. müslüman kardeşler, el-kaide, işid, hamas şu bu derken ortadoğu tam bataklık oldu. bizim başımıza musallat olanlar zaten ortada.

şimdi bireysel olarak gitmek isteyen tabii gidebilir. ona bir şey diyemeyiz.

7. Bazı kesimler bilmez, Türk ün vuruşgan evlatlarını
    Savaştan kaçmayan tek millet olabilürük, suriyeli kaçar arap kaçar ingiliz kaçar yunan kaçar amarikalı kaçar ama Türk savaştan kaçmaz.
    Yabcak bişii yok genlerimizde mevcut bu durum.
    Atatürk ne diyor,
    Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur.
    Demek ki kanımız da var bu durum.
    Başımızda ki haydin savaşa dese,
    Çoğunluk gider diye düşünüyorum.

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bazı kesimler bilmez, Türk ün vuruşgan evlatlarını
    Savaştan kaçmayan tek millet olabilürük, suriyeli kaçar arap kaçar ingiliz kaçar yunan kaçar amarikalı kaçar ama Türk savaştan kaçmaz.
    Yabcak bişii yok genlerimizde mevcut bu durum.
    Atatürk ne diyor,
    Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur.
    Demek ki kanımız da var bu durum.
    Başımızda ki haydin savaşa dese,
    Çoğunluk gider diye düşünüyorum.
    Avrupa bize boşuna dememiş barbar Türkler...gerekirse çok acımasız olabilir...

Sayfa 912/1012 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •