Sayfa 558/1012 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İsraile tam destek verdi. Savunmanızda yanınızdayız ve istediğiniz herşeyi vereceğiz dedi
    Hastaneyi israil değilde başka birileri vurdu dedi
    dötün seçimi var 12 puan geride yakın zamanda bizdede seçim oldu koltuk için neler yapıldı yalan dolan , bu dötte aynısını yapıyor.
    FORMASYON AVCISI -53

2. Aylardır boru dedim birde golts ikiside uçtu gitti borular devam ediyor lo emlak bana Musk un sitesinde yer açta pere kazanmak isteyenlere hisse önereyim

3. Mal dağıtımları yine devam ediyor her çıkış şort yönlü tezim devam ediyor pala gerçekten para dağıtıyor en az %30-40 beklentim dahilinde !!y.t.d

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    bizi koparmıyon demi ..bunun hangisi doğru bi yerde yanlışlık var ))
    Akşama para sayma makinesi lazım olanbilür yada olmuyanbilür, ben bilmem pala bilür, asdasss
    Meali
    Malı gucakladık, akşama fışkırttırırsa zengünüz fışkırttırmazsa fakirliğe talim

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Akşama para sayma makinesi lazım olanbilür yada olmuyanbilür, ben bilmem pala bilür, asdasss
    Meali
    Malı gucakladık, akşama fışkırttırırsa zengünüz fışkırttırmazsa fakirliğe talim
    iyi bak kucakladigin mal mı gara oğlanlar mi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,471
    Bozkurt Reis Seviliyorsun ..sana güvenimiz sonsuzz !! Lakin yakalarsam shortsuz ...

neyse bu kadar yeter biraz haftaym gideyim reel işlerime bakayım

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben aralık vade 8990 dan bi dene lönk cetonumu salladım langırt köy sandığına
    Ayıbettin şevkettin, real time online olarak 45 puan kârdayım şuan, karaoğlanları eşekler kovalasın saa bişii olmasın Ayasofya abi korkuyorsan halen kar da iken in, atla aşağı

8. Piyasa tamamen robot ve karşısındakiler olmuş.Robot karşısında tüm piyasa satsa veya alsa durumunda bile robot un dediği oluyor Piyasaya gelebilecek max maldan daha fazla para ve mal var robot ta artık.
    Güya panikle sabah 1.85 ekside açılan borsa 3 saattir ne yukarı ne aşşa 0.30 lun bir bant içinde hareket ediyor.Bütün büyük kağıtlarda durum hemen hemen aynı.

Robot direksiyonu bakalım nereye kıracak.

Sayfa 558/1012 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •