Sayfa 226/1012 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi İsrail'i savunmuyorum eğer bu olaydan masum Filistin halkı zarar görmezse bende hiç bir şey bilmiyor. O kadar emek vardı Filistin devlet için ABD başkanı Netanyahuyu fırçalıyor. Netanyahu İsrail halkı tarafından protesto ediliyor. Şimdi her şey yeniden başlayacak. Daha önce İsrail ölen üç beş İsrailli için yüzlerce Filistinli masum insanı katlediyordu. Şimdi binleri geçer kaç bin olur tahmin edemiyorum. Ben netanyahuyu ipten alan temize çıkaran bir eylem olarak görüyorum.
    -KM kare başı en yüksek yoğunluk GAZZEDE

--Denizden ve karadan ablukada.Bildiğin açık cezaevi.

-Mesela telefon geliyor.Bu binayı boşaltın bombalayacağız.İnsanlar inanmak istemiyor ve bombalıyor(MEHMET AKİF ERSOY..GAZETECİ)

-15 gün evi kapatıp gidersen evi yıkıyor(MAE)

Adamlar zaten yaşamıyor ki.Ellerinde esirler var.Bu İSRAİL AÇISINDAN zor bir olay.

Bir tarafta ölmekten korkmayan bir kesim diğer tarafta bir ölüme bile tahammül edemeyen bir devlet.

Bazen olayların nasıl gelişeceğini bilemezsin.Bazen AKILLI OLMAMAK LAZIM(!).Akıllı olsaydık KURTULUŞ SAVAŞINA cesaret edilir miydi?

Karşında İNGİLTERE (5 YIL BAŞKENTİ İŞGAL ETMİŞ-Şimdiki ABD kadar güçlü-Dünyanın kralı ),DİĞER TÜM MÜSTEMLEKE -SÜPER GÜÇLER...

Bir müslüman olarak anlayış şudur: ''GÖZÜNÜN GÖRDÜĞÜ-YARATILAN HİÇBİR ŞEYDEN korkmazsın.Gerekeni yaparsın.İçinde büyük risk olsa bile ve sonucu ALLAHA bırakırsın'' ..Onların anlayışı tam olarak bu...

-Taşkınlık olmuş.Onu tasvip edecek değilim...Savaşın ,yıllarca süren eziyet-tecavüzün duygusal taşkınlığıdır.

Kalbim ve dualarımla TÜM FİLİSTİN HALKININ YANINDAYIM...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Uzun vadeli plan yok...Direk ölüme gidiyorlar.Şehitlik için...

1 asker için 1000 hukumluyu serbest bırakan Israil, 50 esir için ne yapacak.
    FİLİSTİN'İN BATI Şeria'sındaki HAMAS KOMUTANI'NDAN GÜNCELLEME

Hamas'ın Batı Şeria'daki El Kassam Tugayları komutanı Salih el Aruri, şu DOĞRUDAN ALINTILARDA yaptı: - Elimizde olan, işgal hapishanelerindeki tüm tutukluları serbest bırakacak! - İşgal ordusunun Gazze ve Batı Şeria'ya saldırı başlatmaya hazırlandığı bilgisine sahibiz. - Üst düzey İsrailli subayları yakaladık - Direniş için en iyi senaryo Gazze'ye düşman karadan girişi olacaktır - Bu savaşı sürdürmekten başka seçeneğimiz yok - Bu bir [vur-kaç] operasyonu değil; topyekün bir savaş başlattık. Çatışmaların devam etmesini ve savaş cephesinin genişlemesini bekliyoruz. Tek bir temel hedefimiz var: özgürlüğümüz ve kutsal mekanlarımızın özgürlüğü.

ÖLÜ SAYISI HAKKINDA GÜNCELLEME:

- Gazze'de ölü sayısı 198'e çıktı ve 1.600'den fazla kişi yaralandı (Filistin Sağlık Kaynakları) - İsrail'de ölenlerin sayısı 100'e, yaralıların sayısı ise 1.000'e çıktı (İsrail Radyosu) Olaylar gelişmeye devam ettikçe aşağıda daha fazla güncelleme yapılacaktır. Video: İsrail güçleri Hamas savaş gemilerini imha ediyor CANLI ALANDA GÜNCELLEMELER ŞİMDİ DEVAM EDİYOR

https://twitter.com/MarioNawfal/stat...61037882536192

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    FİLİSTİN'İN BATI Şeria'sındaki HAMAS KOMUTANI'NDAN GÜNCELLEME

Hamas'ın Batı Şeria'daki El Kassam Tugayları komutanı Salih el Aruri, şu DOĞRUDAN ALINTILARDA yaptı: - Elimizde olan, işgal hapishanelerindeki tüm tutukluları serbest bırakacak! - İşgal ordusunun Gazze ve Batı Şeria'ya saldırı başlatmaya hazırlandığı bilgisine sahibiz. - Üst düzey İsrailli subayları yakaladık - Direniş için en iyi senaryo Gazze'ye düşman karadan girişi olacaktır - Bu savaşı sürdürmekten başka seçeneğimiz yok - Bu bir [vur-kaç] operasyonu değil; topyekün bir savaş başlattık. Çatışmaların devam etmesini ve savaş cephesinin genişlemesini bekliyoruz. Tek bir temel hedefimiz var: özgürlüğümüz ve kutsal mekanlarımızın özgürlüğü.

ÖLÜ SAYISI HAKKINDA GÜNCELLEME:

- Gazze'de ölü sayısı 198'e çıktı ve 1.600'den fazla kişi yaralandı (Filistin Sağlık Kaynakları) - İsrail'de ölenlerin sayısı 100'e, yaralıların sayısı ise 1.000'e çıktı (İsrail Radyosu) Olaylar gelişmeye devam ettikçe aşağıda daha fazla güncelleme yapılacaktır. Video: İsrail güçleri Hamas savaş gemilerini imha ediyor CANLI ALANDA GÜNCELLEMELER ŞİMDİ DEVAM EDİYOR

https://twitter.com/MarioNawfal/stat...61037882536192
    Hamasın savaş gemileri mi varmış orasını anlayamadım Sn nohut ağabeyim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

4.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Hamasın savaş gemileri mi varmış orasını anlayamadım Sn nohut ağabeyim.
    Linki tıkla Video görüntüleri var, gördüğüm kadarı ile zodyak bot bunlar.

5. Hamas haklı ama haklı kalmayı beceremiyor.

İlerde bizlerin ve buradakilerin çocukları, torunları da haklı olacak ama haklı kalabilecek mi o kadar mülteciyi Anadolu'dan göndermek için çarpışırken?

İşte orası meçhul.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6. Joe Truzman

@JoeTruzman
    İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant: Bugün kötülüğün yüzünü gördük. Hamas (terör örgütü), İsrail Devleti vatandaşlarına karşı, erkek, kadın, çocuk ve yaşlı ayrım gözetmeksizin vahşi bir saldırı başlattı. Hamas bir hata yaptığını, çok ciddi bir hata yaptığını çok çabuk anlayacak ve bunun bedelini ağır ödeyecek. On beş yıl önce Güney Komutanlığı Başkanı olarak Hamas'ın 'boynunu kırmaya' (yok etmeye) yaklaştım. Siyasi kademe tarafından durduruldum. Bu fenomen devam etmeyecek. Önümüzdeki 50 yıl boyunca Gazze'deki gerçekliği değiştireceğiz. Daha önce olan artık olmayacak. Tam güçle faaliyet göstereceğiz. İsrail vatandaşlarından kararlı olmalarını ve güvenlik güçlerimize destek olmalarını rica ediyorum.

https://twitter.com/JoeTruzman/statu...26426931175463

yeşilin elli tonu parti uzantıları pankartları açmışlar..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

yalnız olay bana kurgusal anlamda oyun var diyor..

festival gününe denk gelmiş bir çok yabancı ülke vatandaşı varmış.

bunların çoğu hamas tarafından öldürülüp veya kaçırılmış şimdilik sayısını bilen yok ama durum sanki iyi olmayacak filistin için.

böylelikle israil tüm dünyadan destek bile alabilir. alman vatandaşları vs de varmış festivalde.

israilin bu kadar büyük saldırıdan haberi olmalı bence.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 226/1012 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •