Sayfa 970/1012 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hüüloggupouhhkjf arapçası ne ?
    pudra şekeriyle olacak şeyler değil bunlar, pudracılar daha makul muhabbet yapıyorlar..

2. Artik youtube ve twitter ustadlar borsa dolar bazinda pahali yabanci gelmeyecek, mali yerliye iteliyorlar pozisyonlarinizi azaltin diyor. 7400 alti zort 7800 ustu long olun diyor . Benim referans 7600 ptesi bu seviyeye bakar longu shorta ceviririm.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Artik youtube ve twitter ustadlar borsa dolar bazinda pahali yabanci gelmeyecek, mali yerliye iteliyorlar pozisyonlarinizi azaltin diyor. 7400 alti zort 7800 ustu long olun diyor . Benim referans 7600 ptesi bu seviyeye bakar longu shorta ceviririm.
    yeşil şapkalı nurtepe minibüsünde şöfere bayır başında tükür beni diyeceksin yani. zamanında turiste maçka'da inecek var yerine maçka'da tükür beni demeyi öğretmiştim. sosyete taksim- teşvikiye dolmuşuna gittiydi garibim...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4. Çok uzun sürmez bu savaş...

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde:

"Arap liderlerine sesleniyorum. Yardımları Arap topraklarına taşıyamayacak kadar mı çaresizsiniz?"

5. Filistin'i de sayarsak 21 Arap devleti var.
    Misir: Ekonomik olarak bitik
    Lübnan: Batmış vaziyette.
    Irak: Kendi icinde Arap, Kürt, Türk olarak ayrılmış vaziyette. Kürt peşmerge zaten İsrail köpeği. Irak Turkleri de Şii oldukları icin Türkiye'deki mezhepçiler tarafından yıllarca görmezden gelindi. Bölgede güçlü bir unsur olmalarına izin verilmedi.
    Suriye: Belki Suriye İsrail e zarar verebilirdi ama Bop eşbaşkanı, yancisi Davutoğlu vs falan s.kti attı ülkeyi. Esad Rusları yanina çekmek zorunda kaldı.
    Suudi Arabistan: Direk Abd köpeği. Doların rezerv para olmasını sağlayan bir numaralı köpek. Fransa bile al dolarını ver altinimi demişti zamanında ABD ye.
    Ürdün: Turk askerini arkadan vurmuş Filistin in İngilizlerin eline geçmesini sağlamış serefsiz bir devlet. Bugünlerin müsebbiplerinden.

Katar,Umman,Fas, Bahreyn falan bir şey beklenecek ülkeler değil.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6. Gördüklerinin yarısına inan, duyduyduklarına ise inanma demişler.

Henüz lise öğrencisiyken birinci körfez savaşı sırasında Amerika'nın Saddam'ın lastikten yapılma model tanklarını imha ettiğini, gerçek tankların yer altı hangarlarında olduğunu, kara harekâtında bu gerçek tankların ortaya çıkacağını falan anlatıyorlardı. Sonra bi baktık ki adamlar göz açıp kapayıncaya kadar Bağdat'a girmişler.

Moral gücünü yüksek tutmak açısından bu tür efsaneler ya da hikayeler hep olacaktır. Ama iq'sü en azından 30-40'ın üzerinde olan bi 21.yüzyıl insanı en azından görüntüsü olan olaylara inanmayı akıl edecektir diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İsrailâ��e büyük şok! Gazzeâ��ye sızan özel birlik pusuda yok oldu
    Filistinâ��deki çatışmalarda 7 Ekimâ��den bu yana Gazzeâ��ye kara harekatı düzenleyemeyen İsrailâ��in gece büyük bir şok yaşadığı öğrenildi. Rehineleri kurtarmak için Gazzeâ��ye sızan İsrail özel harekat birimi askerlerinin tamamının yok olduğu bildirildi. Sayıları gizlenen İsrailli özel askeri birliğin özellikle Maghazi ile Bureij bölgesinde direnişçiler tarafından izlendikleri ve sıkı bir pusuya düşürüldükleri ifade edildi.

https://www.superhaber.com/israile-b...u-haber-469802
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arap devletleri adam olsa doğalgaz ve petrol üretimini keserler ama petrodolar tatlı geliyor herhalde.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 970/1012 İlkİlk ... 470870920960968969970971972980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •