Sayfa 344/1012 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Hamas militanlarının ilk gün öldürdükleri Alman vatandaşı olan kadının o halini görünce bu müslüman takılan islam ülkelerinden nefret ettim. Öldürüyorsan öldür bırak. Ama çıplak bir vaziyette bütün dünyaya göstermek. Gerçekten iğrenç. Bu görüntülerden sonra ne bekliyordu insanlar.
    Ölmemiş o kız yaşıyor,bilgi kirliliği var dostm..Genel anlamda bizde tasvip etmiyoruz Haması ama yapacak da başka bişey yok gibi..israil zülmü daha acımasız sanki....

2. Siz bu endeks mühendisliğnden sıkılmadınız mı hala?

3. Savaşlar neden olur!? bu konuda detaylı araştırma yapılmalı
    Mutlaka bir sebebi olmalı, bu dünyada savaşlar hiçbir zaman bitmez.
    Niçin!?
    İnsanoğlu dünya da varolduğundan beridir insanlar birbirleri ile savaşıyor.
    Niçin!?
    Ufak tefek savaşların arkasından da bir süre sonra büyük savaşlar oluyor.
    Niçin!?
    3.dünya savaşı ne zaman olucak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. pazartesi eksi 3 borsa kagıtlar eksi 7 salı artı 3 borsa kagıtlar artı 3 2 1.5 vs bu neden kaynaklı borsa satısamı geciyor alıcı yok ya
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    Ölmemiş o kız yaşıyor,bilgi kirliliği var dostm..Genel anlamda bizde tasvip etmiyoruz Haması ama yapacak da başka bişey yok gibi..israil zülmü daha acımasız sanki....
    Senin duydugun haberi bende duydum. Ama söylenti. Ağır yaralı vs deniliyor. Bilgi kirliliği diyerek geçiştirilemez bu. Sonuçta o kadın o şekilde dünyaya servis edildi. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Bundan önce defalarca israil askerlerinin şiddetini gördük. Ama bir kez olsun böyle çıplak bir kadın görmedik. Kusura bakmasın kimse. Senin komşun bunu yapsa sen nasıl bir tepki verirsin. Ayrıca filistinlilere acımıyorum artık. Sen sat topraklarını yahudilere, sonrada bizim topraklarımıza el koyuyorlar diye ağla sızla. Yıllar boyu bir devlet gibi değilde bedevi kabileesi gibi yaşa. Kendini geliştirme, teknolojiyi takip etme, sürekli din sömürüsü ile yaşa. Sonu ne olacaktı.
    Bakıyorum haritaya; GAZZE ve Batı Şeria arasında koskocaman İsrail. Siz bu toprakları yahudilere satarken neredeydiniz. Para için toprakları satarken nerdeydiniz. Şu an bizde ne varsa satıyoruz yabancılara. İleride bizde aynı şeyleri yaşayacağız zaten.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,540
     Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    Tabii zulum kim tarafından yapılmışsa adı değişmez ..fakat ben başka birşeye dikkat çekmek isterim

Bilgi kirliliği hafifletir durumu ..Dezenformasyon algı yaratma ,yalan dolan her türlü pislik var..çok uzun zaman önce ortaya çıkış maksadını aştı sosyal medya denilen mecra ..Toplum mühendisliği yapılıyor ..her konuda

7. Neyse , herkes kendine iyi baksın.
    Yazıp silmekte tarzım değil. Yazıp yazıp siliyorum.
    Bir süre okumak dahi istemiyorum.
    Herkesin gönlünce olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Savaşlar neden olur!? bu konuda detaylı araştırma yapılmalı
    Mutlaka bir sebebi olmalı, bu dünyada savaşlar hiçbir zaman bitmez.
    Niçin!?
    İnsanoğlu dünya da varolduğundan beridir insanlar birbirleri ile savaşıyor.
    Niçin!?
    Ufak tefek savaşların arkasından da bir süre sonra büyük savaşlar oluyor.
    Niçin!?
    3.dünya savaşı ne zaman olucak
    Abi unu sen soruyorsan ,benim kafama meteor Düşsün,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 344/1012 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •