Sayfa 5/12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 90 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TABGD Tab Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Herkesin bakış açısı farklı bakalım... Zaman ne gösterecek....
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. 1-2 mesajı silmişler sanırım....

Neyse şu şekilde izliyorum. 4 günlük hissenin tekniğimi olur denebilir ama bakacaz bakalım...

YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3. KY' nın yeterince silkelendiğini düşünüyorum ama aracı kurumlar benimle aynı fikirde değil sanırım, endeks yükselirken bile küçük bir umut ışığı vermiyorlar...

4. Halen satıcılı seyrediyor .......

5. Bilanço bulabildiğim geçmiş verileri göre çok iyi geldi...

Ekim ayı başlarında sağlam ve ucuz kalmış diye düşünerek portfoyü eregl de biraraya toplamıştım, lakin hesap çarşıya uymayıp ay sonunda bana nerdeyse %20 zarar yazmıştı... portfoyü sıfırlayıp tabgd ya geçtim ereğlinin eksi bakiyesi kapanmak üzere bakalım, sonuç bist te ucuz yada pahalı diye hisseleri değerlendirmek mümkün değil...

SM-T830 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    KY' nın yeterince silkelendiğini düşünüyorum ama aracı kurumlar benimle aynı fikirde değil sanırım, endeks yükselirken bile küçük bir umut ışığı vermiyorlar...
    Aracılar bir savaş icersinde kim gerçek tahtacisi olacak onun pesindeler bu arada ky yi de silkelemek onların görevi ve geleceğini görenler fırsat deyip çoğunluk peşinde diğer arzlar göre cücük kaldi
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Tıklagelsin i Atp nin satın alma opsiyonunu kullanmaya karar verdiğini kap attı Atp Yazılım. Bununla ilgili Tab için ne dersiniz…

Sayfa 5/12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •